אחרי קצת יותר משלושה שבועות של היעדרות, ליאו מסי חזר לפני יומיים לכר הדשא. כוכב אינטר מיאמי עלה מהספסל וגם כבש, אבל הקבוצה של דייויד בקהאם איבדה את הניצחון בדקה ה-88 אחרי שוויון דרמטי של קולורדו, והתוצאה בסיום היתה 2:2.

בניגוד לעונה הקודמת בה היתה בתחתית, מיאמי ניצבת העונה במקום השלישי ב-MLS, כאשר היא רחוקה שתי נקודות בלבד מהמוליכה ניו יורק רד בולס. עם זאת, לאחרונה הקבוצה החלה לאבד גובה והתקשתה מאוד ללא הפרעוש, אשר כבש עד כה 4 שערים ב-4 משחקים בהם שותף.

למעשה הקבוצה כבר סופרת ארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון, שלושה מהם בליגה, ואחד נוסף במשחק הראשון של גביע האלופות של הקונקק"ף מול מונטריי המקסיקנית, אבל במיאמי חזרו לחייך כשראו את הפרעוש עולה מהספסל.

נזכיר כי העונה מסי זוכה לשחק עם חבריו מהעונות הגדולות של ברצלונה, כולל חברו הטוב לואיס סוארס, אחד מהקשרים האחוריים הטובים בהיסטוריה, בוסקטס, וכן עם אחד מהמגנים השמאליים הטובים בהיסטוריה – ג’ורדי אלבה.

באמצע הכביש: אוהדים נרגשים עוצרים את מסי

ואם כבר מדברים על היסטוריה, אי אפשר שלא לדבר על לא מעט היסטריה. מספר אוהדים של ארגנטינה פגשו את הכוכב יחד עם אשתו בעוד אחד מרכבי הפאר של האוסף של הפרעוש (אוסף הרכבים שלו מוערך ב-30 מיליון דולר), וההתרגשות פשוט היתה בשיאה.

זוגתו של מסי פשוט עצרה את הרכב באמצע הכביש כאשר שלושת האוהדים הגיעו בריצה למושב שליד הנהג בו ישב הכוכב הארגנטינאי כאשר בין התגובות היו: “כן כן זה מסי, אני לא מאמין”, וכמובן “אני אוהב/ת אותך מסי”. 

אחד מאותם אוהדים של מסי אף ביקש מהפרעוש להתחבק עימו (מה שלא צלח כל כך), אך הארגנטינאי הסכים כמובן להצטלם עם אותם אוהדים, ואף איפשר לאחד מהם ללחוץ את ידו (כזכור, בעבר מסי לא כל כך אהב שעוצרים אותו להצטלם ואף שאל את אחד מהאוהדי ברצלונה: “למה אתם ממשיכים לעשות זאת?, זה בדיוק אותו ווידאו בכל פעם”).

לואיס סוארס וליאו מסי. חזרו לשחק יחד (רויטרס)לואיס סוארס וליאו מסי. חזרו לשחק יחד (רויטרס)

גם אחרי שהכוכב עזב את המקום, אותם אוהדים פשוט התקשו להסדיר את הנשימה שלהם (בייחוד האוהדת הנרגשת) ואותו משפט חזר שוב ושוב על עצמו: “אני לא מאמין, אני לא מאמין, אני לא מאמין”.

ואם כבר מדברים על הטירוף סביב מסי, מעניין לשמוע את דבריו האחרונים של בעלי המועדון, חורחה מאס, אודות החוזה יוצא הדופן של הפרעוש במיאמי. מאס טען שמסי מרוויח לכל הפחות בין 50 דולר לעונה, כשבנוסף הוא יוכל לקבל סכומי כסף גבוהים מהמניות של אפל ואדידס.

מעבר למספרי החוזה, מאס הוסיף שלפרעוש יש בהסכם עם הקבוצה “סעיף בקהאם”, שמאפשר לו להיות חלק מבעלי המניות במועדון מבלי לרכוש אותו (מסי אגב חתום במיאמי עד 2025 עם אופציה לעונה נוספת עד 2026).

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור האזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה