אחרי קריירת משחק של כשני עשורים (ולא נשכח כמובן את קריירת ההיאבקות הנהדרת שלו), אפשר לומר בביטחון כי דוויין ג’ונסון (דה רוק) הוא אחד מכוכבי הקולנוע המבוקשים ביותר בהוליווד, כשברפרטואר שלו ניתן לרשום סרטים אשר הכניסו מיליארדי דולרים לכיסיהם של המפיקים המאושרים.

בין סרטיו ניתן למצוא את: מלך העקרבים, סרטי מהיר ועצבני, הרקולס, מואנה, משמר המפרץ, ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל, גורד שחקנים, הובס ושואו, קרוז בג’ונגל, הודעה אדומה, בלאק אדם, והרשימה עוד ארוכה.

ודאי לא תופתעו לשמוע כי מדובר באחד מהאנשים הכי נעקבים באינסטגרם בעולם, עם כמעט 400 מיליון עוקבים, אשר נהנים בעיקר מאהבתו הגדולה לעולם הכושר והרכבים, וכן, יש שם לא מעט אהבה.

דה רוק. חולה על רכבים (אינסטגרם)דה רוק. חולה על רכבים (אינסטגרם)

הכוכב ההוליוודי, אשר מתהדר באוסף של רכבים בשווי של מעל ל-10 מיליון דולר, מחזי בין היתר ברכבי עבודה כבדים של פורד, למבורגיני הוראקן, קדילאק אסקלייד, רולס רויס ראיית’, רולס רויס קוליאן, מקלארן 650S, מקלארן P1, פרארי לה-פרארי ורכבים נוספים, ומדיי פעם הוא גם מעניק רכבי עבודה של פורד לאנשים אשר יקרים ללבו (במדור זה סיקרנו כמה מקרים כאלו בעבר).

אבל מה לגבי הרכב הראשון של דה רוק? כוכב האקשן סיפר את הסיפור המצחיק אודותיו בפאנל פרשנים של FOX NASCAR לקראת מירוץ הדייטונה 500 המפורסם, ובהחלט מדובר בסיפור נהדר.

דה רוק נזכר איך הכול התחיל: “הייתי בן 15 בנשוויל טנסי והסתובבתי עם חבר שלי ברונו באזור מאוד מפוקפק של ברים – עד היום אני לא מבין מה שנינו עשינו שם, אבל היינו שם.

“נכנסנו לאחד מאותם ברים, ולפתע איש שיכור לחלוטין נכנס ושאל מי רוצה לקנות מכונית. כמובן שלא היה לי כסף, משום שרק פינו אותנו מהוואיי וגרנו במוטל קטן באזור אחר של העיר, אבל פתאום עלה לי רעיון”.

דה רוק המשיך: “שאלתי את אותו שיכור כמה הוא רוצה, והוא אמר לי ש-80 דולר יסגרו את הסיפור. לי כאמור לא היה כסף, אבל לחבר שלי ברונו היה 40 דולר, אז סגרתי איתו ש-40 דולר אתן לו על המקום ו-40 דולר מאוחר יותר. הוא נתן לי את המפתחות, ובחוץ חיכתה לי פורד ת'אנדרבירד יפייפיה”.

ואז הגיע הפאנץ’: “נכנסנו למכונית ונסענו בכביש המהיר ולפתע שמעתי רעש רעש מאחור, ולהפתעתנו גילינו ששכב שם אדם שהתעלף מרוב שהוא היה שיכור. עצרנו בצד, הורדנו אותו בצד הדרך והמשכנו לנסוע. דרך אגב, המכונית הזו עדיין אצלי...”

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה