אחרי הפקתם של שישה מתחמי ספורט חווייתיים של הטוטו למען משפחות המפונים בכפר המכביה, במגדל, בכנרת, בערד ופעמיים במזרע, הטוטו ממשיך את המומנטום האדיר עם פעילויות ספורטיביות נוספות בכל רחבי הארץ.

המתחם הבא יתקיים מחר (שלישי) במגרש רמדה בחדרה, בין השעות 14:00 ל-18:00, והוא השביעי מבין 14 מתחמים אותם יפיק הטוטו עבור מבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, ייהנו המשפחות ממגוון אטרקציות דוגמת עמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף יהיה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל פעילויות שיופקו לטובת המשפחות.

מעבר לחשיבות הספורטיבית של הפעילות בהפקת הטוטו, מטרת אותם מתחמים היא לתת למשפחות המפונים מספר שעות של כיף ומעט יציאה מהשגרה הנוכחית, כאשר מי שזקוק יותר מכל לפעילות הגופנית הם כמובן הילדים, בטח ובטח אם זה בתצורה של משחקים מהנים.

פעילות הטוטו בקיבוץ מזרע

גם דודו אוואט, מעין דוידוביץ’ ואירה דולפין יהיו שם

שוער העבר של הנבחרת, דודו אוואט, יהיה חלק מהספורטאים שיגיעו למתחם הטוטו במגרש רמדה שבחדרה. השוער מחזיק בשיא הופעות לשוער בנבחרת ישראל, ובמקביל מתהדר בעבר מפואר במדי קבוצות ישראליות (מכבי והפועל חיפה) וכן במדי קבוצות ספרדיות (ראסינג סנטנדר, דפורטיבו לה קורוניה ומיורקה).

דודו אוואט. יגיע למתחם הטוטו בחדרה (חגי מיכאלי)דודו אוואט. יגיע למתחם הטוטו בחדרה (חגי מיכאלי)

מי שעוד תהיה במתחם היא מעין דוידוביץ’, גולשת הרוח לשעבר שייצגה את ישראל באולימפיאדות בייג’ין וריו, וכן היתה סגנית אלופת אירופה ופעמיים זוכת מדליית הארד באליפות העולם. מי שתוביל את המתחם (כמו תמיד) היא מאמנת הכושר של ישראל, אירה דולפין.

מעין דוידוביץ' (צילום: עצמי)מעין דוידוביץ' (צילום: עצמי)

יש לציין, כי באירועים שהתקיימו עד כה, ניתן היה לראות כי הילדים של משפחות המפונים והוריהם קיבלו לפתע וייב אחר, וכי התחושה הכללית היתה שונה לחלוטין מזו אשר ליוותה אותם עד כה. בנוסף, הילדים יכלו כאמור להיפגש עם משפיענים אותם הם מעריצים, לקיים עימם פעילויות שונות, וכמובן להצטלם איתם. הכול כדי לתת להם מעט חיוך בתקופה הכה מורכבת עבורם.

אירה דולפין במתחם הטוטו (ניב שאול)אירה דולפין במתחם הטוטו (ניב שאול)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה