אחרי הפעילויות המוצלחות של מתחם הטוטו למשפחות המפונים השבוע בכפר המכביה, במגדל ובכנרת, מתחם הספורט הגיע הפעם לקיבוץ מזרע בכדי לקיים פעילויות ספורט חווייתיות למשפחות המפונים אשר מתארחות במקום.

מדובר באתר הרביעי אליו מגיע הטוטו מתוך 14 אתרי אירוח של משפחות מהדרום והצפון, שנאלצו להתפנות מבתיהם. בכל אחד מאתרי האירוח מוקמים מתחמי ספורט ייעודיים לפעילות ספורט חווייתית המותאמת למבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, המשפחות נהנו מעמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף היה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל אטרקציות שהופקו לטובת המשפחות.

פעילות הטוטו בקיבוץ מזרע

כמו תמיד, ניתן היה לראות כי הפקת פעילויות הספורט החווייתיות של הטוטו שינתה לחלוטין את האווירה בקרב המשפחות, אשר זכו בבת אחת לאנרגיות חיוביות שהיו כה נחוצות להן בשבועות האחרונים. בנוסף, הילדים יכלו להיפגש עם הספורטאים/משפיענים אותם הם מעריצים, לקיים עימם פעילויות שונות, וכמובן להצטלם איתם (כפי שתראו בהמשך). הכול כדי לתת להם מעט חיוך בתקופה הכה מורכבת עבורם.

גם אירה דולפין, לירן שטראובר ונטע ריבקין היו שם

מי שהובילה (כמו תמיד) את מתחם הטוטו בקיבוץ מזרע הייתה מאמנת הכושר של ישראל אירה דולפין: “היום הגענו לעמק יזרעאל, לקיבוץ מזרע, כאשר אנחנו מארחים למעלה מ-2000 מפונים שבאו לעשות כושר, להתאמן, לצחוק קצת, להשתחרר, לעשות טיקטוקים – בקיצור, מה שבא להם”.

אירה דולפין לא נחה לרגע (ניב שאול)אירה דולפין לא נחה לרגע (ניב שאול)

דולפין השתעשעה מעט עם שוער העבר לירן שטראובר: “תקשיבו, הוא קיבל פה גולים… (צוחקת)”. שטראובר הגיב: “אבל למה את מלשינה?”. דולפין: “אה סליחה, הוא ניצח פה את כולם: (צוחקת)”. שרטאובר התייחס למתחם אליו הגיע: “כיף לעשות כושר. האירוע הזה מבורך, הילדים עפים על זה. כל עוד אלו חוויות שהן לא מה שמסביב כרגע, אז אני בעד וכמה שיותר”.

לירן שטראובר עם הילדים (ניב שאול)לירן שטראובר עם הילדים (ניב שאול)

דולפין גם החליפה כמה מילים עם המתעמלת האמנותית לשעבר נטע רבקין, אשר זכתה במדליות באליפויות עולם ואירופה: “נטע, סוף סוף הילדים זכו לעשות קצת התעמלות אמנותית...”. ריבקין השיבה: “הכי כיף פה בעולם, זו זכות להיות עם הילדים האלו ולהזיז להם את הגוף כדי לגרום להם להרגיש טוב. זה לתת כדי לקבל. הפעילות גורמת לילדים להרגיש טוב יותר ונותנת להם גם כלים להתמודדות ברמה המנטלית”.

נטע ריבקין עם הילדים (ניב שאול)נטע ריבקין עם הילדים (ניב שאול)

גם ראש מועמת עמק יזרעאל, אייל בצר, היה שם: “אני מאוד מודה לטוטו ולבלוסטון שבאתם. אנחנו כמועצה מארחים כ-2,200 מפונים מהדרום והמצפון. שימחתם היום את הילדים. ראיתי את הילדים רצים, מכדררים ובועטים ושוכחים מכל מה שמסביב”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה