אחרי הפעילויות המוצלחות של מתחם הטוטו למשפחות המפונים בכפר המכביה, במגדל, בכנרת ופעמיים בקיבוץ מזרע, מתחם הספורט הגיע לערד בכדי לקיים פעילויות ספורט חווייתיות למשפחות המפונים אשר מתארחות במקום.

מדובר באתר השישי אליו מגיע הטוטו מתוך 14 אתרי אירוח של משפחות מהדרום והצפון, שנאלצו להתפנות מבתיהם. בכל אחד מאתרי האירוח מוקמים מתחמי ספורט ייעודיים לפעילות ספורט חווייתית המותאמת למבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, המשפחות נהנו מעמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף היה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל אטרקציות שהופקו לטובת המשפחות.

רגעים של כיף בערד (ניב שאול)רגעים של כיף בערד (ניב שאול)

גם הפעם, ניתן היה לראות כי המשפחות זכו לאווירה אחרת לחלוטין בעזרת מתחם הספורט החווייתי של הטוטו, וכי מצב הרוח היה בשמיים. בנוסף, הילדים זכו למפגש מרגש עם הספורטאים/משפיענים אותם הם מעריצים, בו הם קיימו במשותף פעילויות שונות, ובמקביל גם ניצלו את ההזדמנות כדי להצטלם איתם (כפי שתראו בהמשך). הכול, רק כדי לראות את שלל החיוכים שהפכו לנדירים יחסית בתקופה האחרונה.

פעילות הספורט של הטוטו בערד

גם אירה דולפין, שלמה ויצמן ואורי ששון היו שם

מי שהנחתה והובילה את המתחם, כמו תמיד, היתה מאמנת הכושר של ישראל אירה דולפין, שגם הפעם לא התכוונה לתת לאף אחד לנוח: “היום אנחנו בהיכל יהושפט בערד, כאשר יש לנו מפונים גם מהצפון וגם מהדרום. אנחנו מתכוננים ליהנות עם הילדים, ובאנו לעשות להם המון שמח, המון ספורט וכמובן המון כושר”.

אירה דולפין באוויר. תמיד מלאת אנרגיות (ניב שאול)אירה דולפין באוויר. תמיד מלאת אנרגיות (ניב שאול)

מתחרה הנינג’ה, שלמה ויצמן, שהוא גם מאמן כושר עסוק ביותר, החליף מספר מילים עם אירה דולפין: “שירתי ארבע שנים וחצי כקצין לוחם בסיירת חרוב, ובתקופה הזו אני מנסה להתנדב כמה שיותר לפעילויות עם ילדים. אני עושה כל מה שאני יכול כדי להיות חלק מהמערך המדהים הזה שקורה במדינה שלנו עכשיו”.

שלמה ויצמן משחק כדורגל עם הילדים (ניב שאול)שלמה ויצמן משחק כדורגל עם הילדים (ניב שאול)

דולפין גם שוחחה עם אורי ששון, שלטענתה היא רואה אותו יותר מאשר את המשפחה שלה (צוחקת): “זו כבר הפעם השלישית שאני ואת נפגשים, כאשר הפעם הרחקנו עד ערד, ואני רואה בכל יום עד כמה הפרוייקט הזה מצליח.  אנשים כל הזמן שואלים אותי היכן המתחמים הבאים של הטוטו וזה רק מראה כמה הספורט מחבר ויכול לרפא אותנו. זה ממש משמח אותי וזו זכות להיות פה”. 

אורי ששון משוחח עם הילדים (ניב שאול)אורי ששון משוחח עם הילדים (ניב שאול)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה