אחרי הפעילויות המוצלחות של מתחם הטוטו למשפחות המפונים השבוע בכפר המכביה, במגדל, בכנרת ובקיבוץ מזרע, מתחם הספורט הגיע שוב לקיבוץ מזרע בכדי לקיים פעילויות ספורט חווייתיות למשפחות המפונים אשר מתארחות במקום.

מדובר באתר החמישי (מזרע פעמיים כאמור) אליו מגיע הטוטו מתוך 14 אתרי אירוח של משפחות מהדרום והצפון, שנאלצו להתפנות מבתיהם. בכל אחד מאתרי האירוח מוקמים מתחמי ספורט ייעודיים לפעילות ספורט חווייתית המותאמת למבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, המשפחות נהנו מעמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף היה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל אטרקציות שהופקו לטובת המשפחות.

פעילות הטוטו שוב הגיעה לקיבוץ מזרע

גם הפעם, ניתן היה לראות כי המשפחות זכו לאווירה אחרת לחלוטין בעזרת מתחם הספורט החווייתי של הטוטו, וכי מצב הרוח היה בשמיים. בנוסף, הילדים זכו למפגש מרגש עם הספורטאים/משפיענים אותם הם מעריצים, בו הם קיימו במשותף פעילויות שונות, ובמקביל גם ניצלו את ההזדמנות כדי להצטלם איתם (כפי שתראו בהמשך). הכול, רק כדי לראות את שלל החיוכים שהפכו לנדירים יחסית בתקופה האחרונה.

חוויה אדירה במתחם הטוטו במזרע (ניב שאול)חוויה אדירה במתחם הטוטו במזרע (ניב שאול)

גם איימי שי, יוגב מלכה ושמעון אמסלם היו שם

אחרי שהתרגלתם באופן קבוע לראות את המאמנת אירה דולפין, מי שנתנה לה יום מנוחה נדיר היא המאמנת איימי שי, שהגיעה מלאה באנרגיות: “באנו ליום מהמם עם משפחות המפונים שבאו לחוות קצת הפוגה ומעט רוגע מכל התקופה האחרונה”.

איימי שי. מלאה באנרגיות (ניב שאול)איימי שי. מלאה באנרגיות (ניב שאול)

שי החליפה מספר מילים עם זוכה “נינג’ה” ישראל, יוגב מלכה, שהגיע גם הוא להפעיל את הילדים: “ממש כיף לי להיות פה. אני רואה את כל הילדים, והמתחם המטורף שהוקם פה ע”י הטוטו הוא פשוט מדהים – אני ממש נהנה מכל רגע פה. יצא לי לשחק כדורסל וכדורעף וגיליתי שיש ענפי ספורט שאני ממש לא טוב בהם (צוחק), אבל בניגוד אליי בכדורסל, הילדים פה ברמה ממש ממש גבוהה”.

לא כל יום אתן פוגשות את זוכה הנינג'ה (ניב שאול)לא כל יום אתן פוגשות את זוכה הנינג'ה (ניב שאול)

מי שעוד לא נח לרגע, היה כדורסלן העבר והסמל של הפועל ת”א, שמעון אמסלם, שהתייחס גם הוא לנעשה במתחם: “אם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי לשפר את מצב הרוח והחוסן זה הפעילות הספורטיבית. הטוטו וכל האנשים שמגיעים לכאן ומשקיעים מזמנם, רוצים להוכיח שטם אפשר לקום ממשהו, זה רק בעזרת הספורט.

חלום לשחק כדורסל עם שמעון אמסלם (ניב שאול)חלום לשחק כדורסל עם שמעון אמסלם (ניב שאול)

“מי שמצליח לקום באמצעות הספורט מהפסד, או מתבוסה הוא ווינר אמיתי, והילדים האלו הם הווינרים האמיתיים. המפונים צריכים להקים הכול למעשה מחדש ואנחנו פה כדי לעזור להם”. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה