אחרי הפקתם של חמישה מתחמי ספורט חווייתיים של הטוטו למען משפחות המפונים בכפר המכביה, במגדל, בכנרת ופעמיים במזרע, הטוטו ממשיך את המומנטום האדיר עם פעילויות ספורטיביות נוספות בכל רחבי הארץ.

המתחם הבא יתקיים מחר (ראשון) באולם הספורט יהושפט בעיר ערד, בין השעות 14:00 ל-18:00, והוא השישי מבין 14 מתחמים אותם יפיק הטוטו עבור מבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, ייהנו המשפחות ממגוון אטרקציות דוגמת עמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף יהיה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל פעילויות שיופקו לטובת המשפחות.

פעילות הטוטו בקיבוץ מזרע

מעבר לחשיבות הספורטיבית של הפעילות בהפקת הטוטו, מטרת אותם מתחמים היא לתת למשפחות המפונים מספר שעות של כיף ומעט יציאה מהשגרה הנוכחית, כאשר מי שזקוק יותר מכל לפעילות הגופנית הם כמובן הילדים, בטח ובטח אם זה בתצורה של משחקים מהנים.

גם אורי ששון, שלמה ויצמן ואירה דולפין יהיו שם

אורי ששון זכה כידוע במדליית הארד במשחקים האולימפיים בריו 2016 ובמדליית ארד בנוספת במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 בקטגוריות הנבחרות המעורבות. הוא היה סגן אלוף אירופה פעמיים, ולמי שהספיק לשכוח הוא גם היה מתמודד בתוכנית של קשת “הזמר במסכה” שם סיים במקום השלישי בתור “הפלאפל”.

אורי ששון במתחם הטוטו (ניב שאול)אורי ששון במתחם הטוטו (ניב שאול)

מלבד אורי ששון, יהיו במתחם מתחרה הנינג’ה שלמה ויצמן, וכמו תמיד מאמנת הכושר של ישראל אירה דולפין. דולפין ועמיתיה הספורטאים יפעילו את הילדים, יקיימו איתם פעילויות ספורטיביות מהנות בכל רחבי המתחם, ובמקביל גם ישוחחו עם הילדים במהלך ולאחר הפעילויות המשותפות. מדובר בחווייה בלתי רגילה עבור הילדים אשר הוכיחה את עצמה מעל ומעבר בפעילויות בכל רחבי הארץ.

שלמה ויצמן (עודד קרני - נינגה ישראל)שלמה ויצמן (עודד קרני - נינגה ישראל)

באירועים שהתקיימו עד כה, ניתן היה לראות כי הילדים של משפחות המפונים והוריהם קיבלו לפתע וייב אחר, וכי התחושה הכללית היתה שונה לחלוטין מזו אשר ליוותה אותם עד כה. בנוסף, הילדים יכלו כאמור להיפגש עם משפיענים אותם הם מעריצים, לקיים עימם פעילויות שונות, וכמובן להצטלם איתם. הכול כדי לתת להם מעט חיוך בתקופה הכה מורכבת עבורם.

אירה דולפין. בכל אחד מהמתחמים היא לא נחה לרגע (ניב שאול)אירה דולפין. בכל אחד מהמתחמים היא לא נחה לרגע (ניב שאול)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה