לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל יגיעו מחר (רביעי) מישל חורי, שחקנה של עירוני מודיעין ואור זוזוט, קפטן מכבי יבנה, זאת לאחר שלפני כשבוע וחצי, בתום ההתמודדות בין שתי הקבוצות, זאת במסגרת המחזור ה-23 בליגה א' דרום, החלה מהומה ביציע המאכלס את אוהדי מכבי יבנה, לצד הורי וחברי שחקני עירוני מודיעין וכך גם על כר הדשא ובאזור של חדרי ההלבשה. 

צמד השחקנים יעלו לדין בגין "הפרת סדר", בזמן שזוזוט יעמוד לדין גם בגין הסעיף "התבטאות גזענית", בעוד חורי יעמוד לדין גם בגין הסעיף "התנהגות בלתי הולמת". שתי הקבוצות, מכבי יבנה ועירוני מודיעין, יעלו לדין בגין הסעיף "התפרעות, תגרה ותקפיה". הערכה היא כי צמד השחקנים (כ"א) יקבלו עונש הרחקה של עד ארבעה משחקים בפועל (כשנותרו שישה עד תום העונה), בעוד על הקבוצות יושת קנס כספי שלא עולה על 3,000 שקלים לנוכח האירועים.

מישל חורי עם הכדור (יונתן גינזבורג)מישל חורי עם הכדור (יונתן גינזבורג)

עלייתם של צמד השחקנים לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, כשבוע וחצי לאחר המשחק שהסתיים ב-0:2 למודיעין על יבנה, תתקיים לנוכח אירוע לא מכובד, לא נעים ולא ספורטיבי בתום המשחק, כאשר החלה מהומה היציע המאכלס את קהל המקומיים, לצד משפחות וחברים של שחקני מודיעין.

בין השחקנים שהשתתפו והלהיטו את האווירה, אכן נכחו מישל חורי ואור זוזוט. בין היתר, נשמעו גידופים, קללות ומילים לא מכובדות ברקע. מספר שחקנים, מכל צד, ניסו להפריד ולהרחיק את כולם מהמהומה, אלא שיש מי שחיפש דווקא לשפוך עוד בנזין למדורה. אין ספק שהיה זה אירוע מכוער, שנאלצה בסופו של דבר להגיע ניידת משטרה לכר הדשא ולהפריד כוחות.

אור זוזוט עם הכדור (יונתן גינזבורג)אור זוזוט עם הכדור (יונתן גינזבורג)

מכבי יבנה סופרת אירוע רביעי במספר העונה ששמה נקשר אליו. באמצע חודש פברואר 2024 שופט הפסיק המשחק של יבנה לאור קללות מצד קהל אוהדיה כלפיו. בסוף חודש פברואר, כשיבנה יצאה למושבה בפתח תקווה (הסינתטי), נעצר שחקנה, עומר בן שאנן, כיוון שסירב להזדהות בפני השוטרים. בתחילת חודש מרץ 2024, במסגרת גביע המדינה לנוער, ארבעה אוהדי יבנה פרצו לכר הדשא המקומי ויצרו מהומה. אם לא די בזאת, בתחילת ינואר 2024, נפרדה יבנה מדורון ממן, לנוכח יכולת דלה.  

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה