הגרלת פלייאוף העלייה למונדיאל 2022 בקטאר הביאה לנו היום (שישי) בשורה דרמטית, כאשר אחת מבין פורטוגל או איטליה, שיוכלו להתמודד זו מול זו בגמר הפלייאוף, לא תהיה בגביע העולם. 

מאמן אלופת אירופה, רוברטו מנצ’יני, התייחס להגרלה: “יכול היה להיות טוב יותר, זו הגרלה קשה. אנחנו ופורטוגל נצטרך קודם כל לנצח את המשחק הראשון, נהיה בטוחים בעצמנו. היינו שמחים להימנע ממפגש מול רונאלדו ופורטוגל, כמו שהם היו שמחים להימנע מאיתנו.יש לנו שחקנים טובים ולא נשכח את מה שהם עשו רק לפני כמה חודשים. אנחנו מלאי אמונה, אבל קודם כל צריכים להתרכז במקדוניה הצפונית שזה משחק לא פשוט”.

מנגד, מאמן פורטוגל פרננדו סנטוס לא חושש: “אני משוכנע לחלוטין שאנחנו נהיה במונדיאל. קודם כל צריכים לנצח את טורקיה, זה המשחק החשוב ביותר ואז נתרכז בגמר. העובדה שנשחק בבית מול איטליה יכולה לעזור, אבל כמו שאמרתי, זה מתחיל קודם בטורקיה. נתכונן טוב כדי שנגיע במרץ בכושר טוב”.

כמובן שגם ברשתות החברתיות הגיבו להגרלה ולעובדה שלפחות אחת מבין פורטוגל או איטליה לא יהיו בטורניר הגדול ביותר בעולם: “זה לא הוגן”, “צריך לשנות את החוקה במיוחד”, נכתב על ידי אוהדים. אגב, רונאלדו שיחק כבר ב-9 טורנירים גדולים (מונדיאל ויורו) וינסה להגיע לעשירי שלו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל