אין ספק כי אחת ההעברות המעניינות ביותר של חלון ההעברות הנוכחי היא הגעתו של סרחיו ראמוס לפריז סן ז’רמן, זאת לאחר שהיה בין השאר הסמל והקפטן של ריאל מדריד ב-16 העונות האחרונות.

מדובר באחד מהבלמים המעוטרים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל עם 4 זכיות בליגת האלופות, 5 אליפויות ו-2 גביעים במדי ריאל מדריד, ולכך יש להוסיף כמובן שתי זכיות באליפויות אירופה ובמונדיאל 2010 במדי נבחרת ספרד.

ראמוס ירוויח בפריז 12 מיליון אירו לעונה, אשר יצטרפו ליותר מ-50 מיליון אירו אותם כבר צבר בקריירה שלו. הצרפתים לא רק שהרוויחו את אחד מהבלמים הטובים והווינרים ביותר שיש ליבשת להציע, אלא גם לא שילמו אפילו סנט על ההעברה מבירת ספרד.

סרחיו ראמוס. מכונת תארים (רויטרס)סרחיו ראמוס. מכונת תארים (רויטרס)

זוכרים שמדובר בבלם שכבש 106 שערים במדי ריאל מדריד? ודאי שאתם זוכרים, בטח גם לא שכחתם את שער השיוויון הדרמטי שלו בתוספת הזמן של ליגת האלופות מול אתלטיקו מדריד ב-2014 שהוביל בסופו של דבר לזכיה ראשונה מתוך ארבע של ריאל באלופות תוך חמש שנים – א-ג-ד-ה.

מסתבר שהגעתו של ראמוס ומשפחתו לבירת צרפת יצרה בעיה קטנה עבור אשתו, מגישת הטלוויזיה פילאר רוביו, אשר כבר מחוייבת למספר פרוייקטים בבירה הספרדית. הבעיה נפתרה ע”י מטוס פרטי בשווי שני מיליון אירו ה-Cessna Citation 560, אשר השכרתו לשעת טיסה אחת עומדת על 2,500 אירו. 

רכישת המטוס בוצעה כבר במרץ אשתקד, והוא הספיק לשמש את ראמוס, אשתו וארבעת ילדיו למטרות שונות, אבל כעת הרכישה פשוט “מצילה” את מגישת הטלוויזיה הפופולארית. “אני מתמודדת כעת עם אחד האתגרים המורכבים ביותר שהיו לי”, כתבה פילאר רוביו ליותר מששת מליון עוקביה באינסטגרם, “אתגר אשר משמעותו לשלב את הרצון להיות יחד עם בעלי וארבעת ילדיי לצד השלמת הפרוייקטים להם אני מחוייבת בספרד. המטוס הזה הולך להיות החבר הכי טוב שלי – ייתכן שהתחביב הבא שלי יהיה שעות טיסה...”

פילאר רוביו. טיסה של שעתיים לכן כיוון (רויטרס)פילאר רוביו. טיסה של שעתיים לכן כיוון (רויטרס)

המטוס של משפחת ראמוס אמנם מצויד במושבי עור, שולחנות מנהלים, חדר אמבטיה וגימורי עץ אגוז, אך הוא קטן יותר ונחשב לפחות יוקרתי מהמטוסים של כוכבי כדורגל אחרים דוגמת מסי ורונאלדו.

עם זאת, מדובר עדיין במטוס התפור בדיוק למידותיה של משפחת ראמוס ויש לו יתרון נוסף על פני המטוסים הגדולים יותר: הוא יכול לנחות בשטחים פרטיים, מה שמאפשר לו יותר גמישות ופחות בירוקרטיה.

האם מדובר במעבר שיוכיח את עצמו עבור ראמוס ופס.ז’? ימים יגידו. רק שריאל מדריד לא תיקח את אמבפה לשום מקום בזמן הקרוב – ראמוס עדיין רעב לגביע אלופות חמישי וראשון של פריז סן ז’רמן בכל הזמנים – הולך להיות מעניין!

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!