כמה שחקנים בכירים אתם מכירים שנמצאים במועדון גדול באנגליה, עוברים בהעברה חופשית למועדון גדול באיטליה, חוזרים בשיא העברות (באותה תקופה) של 100 מיליון אירו לאותו מועדון אנגלי גדול, ואז שוב עוברים בהעברה חופשית לאותו מועדון גדול באיטליה?

ובכן, זהו סיפורו של פול פוגבה, אחד מקשרי האמצע הטובים ביותר בעולם. אז נכון, הוא כבר לא שווה 100 מיליון אירו (השווי הנוכחי שלו מוערך באתר טרנספרמרקט ב-48 מיליון אירו), אבל לא תמצאו ברחוב את מי שכבר יש לו בכיס גביע עולמי, גמר יורו וגביע האומות עם צרפת...

הקשר, אשר לא הצליח לזכות עם יונייטד באליפות המקומית, עוזב את תיאטרון החלומות עם 29 שערים ו-41 בישולים ב-6 עונות בפרמייר ליג – מאזן ליגה לא רע בכלל למי שסבל מפציעות ובמקביל לא ממש אמון על הבישולים והכיבושים בקבוצתו.

האחרון עלה בשבוע לאחרון לכותרות עקב הסרט הדוקומנטרי אודותיו Pogmentary, אשר אחד מהדברים שנחשפו בו היא שיחה בינו לבין סוכנו המנוח מינו ראיולה, אשר כידוע הלך לעולמו בסוף אפריל האחרון.

הסרט התיעודי אודות פוגבה (צילום מסך)הסרט התיעודי אודות פוגבה (צילום מסך)

באותה שיחה, אשר התקיימה כאשר פוגבה היה מאחורי ההגה של הרולס רויס השחורה שלו בשווי 300 אלף פאונד, הקשר סירב להצעה של יונייטד לשכר של 16 מיליון אירו בשנה, אחרי שראיולה בעצמו אמר שההצעה לא מספיק טובה כדי להשאירו.

פוגבה היה מאוד נחרץ: “איך הם יכולים לומר לשחקן שהם אוהבים אותו מאוד, בזמן שהם לא מציעים לו דבר בתמורה?”. האחרון אגב גם הבטיח בשלב מאוחר יותר בדוקו להוכיח למנצ’סטר יוניייטד שהם טעו בכל הקשור להצעת החוזה החדש עבורו.

אם בנקודה זו אתם חשובים שלסרב ל-16 מיליון אירו בשנה מתוך רולס רויס זה קצת מוזר, זה רק הסיפור האחרון בהקשר מכונית היוקרה של הצרפתי. באוקטובר האחרון למשל, הרכב של פוגבה ניצל בסנטימטרים בודדים מעץ שנפל בסמוך אליו בזמן סערה.

אם שני ילדיו, הדוגמנית הבוליביאנית מריה זולאי סלאואס, תיעדה את “הנס” והוסיפה לו את הכיתוב המבוהל משהו: “זה מה שקרה הלילה”. עם רוחות במהירות של 80 קמ”ש שליוו את אזור מנצ’סטר במשך כמה ימים, ייתכן ומשפחת פוגבה באמת יצאה בזול.

זה היה קרוב... (אינסטגרם)זה היה קרוב... (אינסטגרם)

מוכנים לסיפור נוסף? בבקשה. לפני שנתיים בדיוק הצרפתי נעצר עם רכבו המדובר בסמוך לשדה התעופה של מנצ’סטר בשל העובדה שבתור תושב זר עליו לרשום את המכונית שלו במשרד התחבורה המקומי וכן להתאים את לוחיות הרישוי לפי התקנות הנדרשות בממלכה.

הצרפתי נאלץ לשלם 150 פאונד בעבור הגרירה, והיה צריך לשלם גם 5,500 פאונד נוספים בכדי לאחסן את הרכב בידי הרשויות עד שיסדיר את העניין. על פי הדיווחים הוא פדה את רכב רק לאחר 9 חודשים, וגם זאת, כאשר לוחית הרכב טרם סודרה...

וכעת לסיפור האחרון: לפני כשלוש וחצי שנים פוגבה קיבל קנס של 60 פאונד כאשר השאיר את הרולס רויס בחניה אסורה בתחנת רכבת. ייתכן והייתם רוצים לחשוב שמה שיעצבן את פוגבה הוא הקנס שחיכה לו על השמשה, אבל ליד אותו קנס חיכתה לו דווקא הפתעה אחרת: פתק מנהג אלמוני שביקש ממנו להפסיק לנהוג כמו #%#%. מעניין אם באותה עת פוגבה ידע שהרולס רויס הזו עוד תעסיק אותו לא מעט…

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה