אכזבה גדולה בהפועל תל אביב לאחר שהפסידה הערב (שלישי) 94:90 למכבי תל אביב במשחק השלישי של סדרת הגמר. האדומים עוד הצליחו לבצע קאמבק ברבע האחרון, אך זה לא היה מספיק מול היריבה העירונית שהניפה את הצלחת בפעם ה-56 בתולודתיה. 

דני פרנקו דיבר בהתרגשות בסיום: “הייתה לי זכות לאמן את החברה האלה השנה. זכות גדולה להיות עם אנשים כמו תומר גינת ובר טימור. עשינו מסע מיוחד, הגענו ליום האחרון של השנה, בקיץ היינו חותמים על זה. היה חסר לנו קצת. נתאושש טיפה מהיום הזה ונבנה את הפועל תל אביב בשאיפה שתהיה יותר טובה. יש לנו בשנתיים אחרונות גמר גביע וגמר אליפות מדינה”.

“אני לא חושב שזה נכון לזרוק את המשחק על השופטים”, המשיך פרנקו, “כי מבחינתם הם צריכים לדאוג לעקביות בשני הצדדים והיום היו פה שופטים מהבכירים שלנו וכמו ששחקנים ומאמנים עושים טעויות, גם שופטים עושים טעויות. היה מהלכים שגרמו להפרש במקום להיות חמש, להיות עשר. זה דברים קטנים. סל של בונזי קולסון שהיה אחרי הזמן בוודאות, העבירה החמישית של אונואקו, אבל לא הפסדנו משחק על שופטים”.

פרנקו: "גאה בשחקנים, האוהדים והאווירה"

מאמן הפועל  ת”א פרגן גם ליריבה: ”מכבי ברחו, הייתה להם תמיכה של הקהל. זה בסוף היה עניין של מהלך אחד. להם היה מהלך אחד יותר גדול משלנו. כל הכבוד להם. מגיע להם לקחת את זה, הם קבוצה טובה”.

לסיום אמר פרנקו: “מוקדם לדבר על השנה הבאה. תמיד אתה חושב שאתה עושה את המהלכים הכי טובים, אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד. מה שלמדנו השנה, וזה יהיה מאוד קשה ליישם הלאה, זה שבסופו של דבר גם ביורוקאפ, על יחס סלים פנימי סיימנו במקום השלישי ולא במקום השני. בסופו של דבר משחק אחד או כמה סלים היו שמים אותנו במקום השני והיינו יכולים לארח את את הרבע גמר. זה נכון גם לגבי הליגה הישראלית. כולם יודעים שיש נפילת מתח כשמסיימים את אירופה. זה קרה להפועל חולון, זה קרה לנו, קרה גם למכבי ולירושלים, שם פספסנו. משחק או שניים שהיו יכולים לשים אותנו במקום הראשון. בסופו של דבר לביתיות יש מפתח, ראיתם את העוצמות שהיו לפני יומיים. יכול להיות שאנחנו צריכים את העוד משחק שניים בעונה. המשחקים בעונה זה לנסוע לגן נר או לאילת ולנצח, זה הקושי. קרדיט גדול לשחקנים על ההופעה שלהם היום וכל מה שהם עשו”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה