הפועל תל אביב עמדה במשימה חשובה אמש (שלישי) לאחר שעצרה רצף של שלושה הפסדים ביורוקאפ עם ניצחון 85:91 מול חובנטוד באדלונה בספרד במסגרת המחזור ה-17 של המפעל.

אחרי המשחק הבעלים עופר ינאי שלח מסר ליורוקאפ כשצייץ בטוויטר: “היי פאריס, ככה אנחנו נראים כשאנחנו בריאים (חלקית), נתראה בגמר”. כזכור, האדומים הפסידו לצרפתים, שבראש הבית, במפגש האחרון ביניהן אלא שאתמול ג’ייקובן בראון וג’יילן הורד חזרו וזה כבר היה נראה אחרת.

לאחר המשחק סיפר מאמן המנצחת דני פרנקו: “באנו למשחק עם הרבה שחקנים שחזרו מפציעות ושיחקנו עם סגל חדש, לא ידענו איזו קבוצה נקבל ובאנו למשחק קשה בספרד שהפועל לאורך ההיסטוריה לא ניצחה פה הרבה.

“אני שמח, השחקנים הופיעו בגדול, יש לנו חבורה מיוחדת וזה ניצחון גדול בשבילנו, אבל אני לא מופתע שאנחנו קבוצה חזקה. נצא בשבוע הבא למשחק נגד בשיקטאש וניתן הכל כדי לנצח ולסיים את הבית במקום השני. יש לנו השבוע שני משחקי ליגה, וקודם נתמודד איתם”.

תומר גינת הוסיף: “ניצחון ענק שלנו כקבוצה, כיף וחשוב לקבל חזרה חלק מהשחקנים הפצועים שעזרו לנו מאוד היום. אנחנו שמחים מאוד על הניצחון היום וממחר מתרכזים כבר במשימות החשובות הבאות שיש לפנינו”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה