קיבלנו עוד משחק היסטורי לפנתיאון של משחקי הדרבי. ה-0:5 של מכבי תל אביב מול הפועל תל אביב היה משחק במעמד צד אחד, לא כוחות בכלל, הקבוצה של רובי קין הוכיחה היום (שלישי) שהיא המועמדת הבכירה לאליפות העונה. 

הצהובים שיחקו כדורגל שוטף ומהנה בשיתוף של הדור הצעיר והדור הוותיק של הקבוצה שהשלימו זה את זה בצורה מצוינת. רובי קין הביא את הקבוצה למקום שהיא לא הייתה בו הרבה זמן ומגיע לו על זה שאפו.

קיבלנו את דור פרץ כמנהיג האמיתי של מכבי תל אביב במרכז המגרש. שני השערים שלו היו רק בונוס לנוכחות שלו במרכז המגרש והתנועה הנפלאה מהקו השני, תכונות שעזרו להכריע את ההתמודדות במהרה. גבי קניקובסקי היא מצוין לצידו בקישור. מילסון הוא כוח אש אדיר, שובר שוויון מול לחץ וצפיפות והיכולות האלו יעשו את ההבדל במאבק על התואר. דן ביטון הוא כוכב כדורגל שצריך לקבל כמה שיותר ביטחון ובמה כדי להראות את היכולות שלו. רוי רביבו הוא המרסלו של הכדורגל הישראלי מבחינת סגנון המשחק, שמחת החיים, כושר גופני ונגיעה נהדרת בכדור. דור תורג’מן שוב הרשים עם כדורגל נכון, חכם וממושמע.

דור פרץ, מנהיג אמיתי (איציק בלניצקי)דור פרץ, מנהיג אמיתי (איציק בלניצקי)

מעל כולם, כרגיל, ערן זהבי שעושה היסטוריה במספרים, בנוכחות וביכולת שהוא מציג במעמדים חשובים. הוא תמיד נמצא שם עבור מכבי תל אביב. יוסי בניון ואלון חזן צריכים לעשות חושבים לקראת המשך המשחקים של נבחרת ישראל ולשים את האגו בצד. שילוב שלו בנבחרת ישראל במצבה הנוכחי יכול לעזור מאוד לכדורגל הישראלי.

ערן זהבי, מעל כולם (איציק בלניצקי)ערן זהבי, מעל כולם (איציק בלניצקי)

על הפועל תל אביב קשה להרחיב. אני מכיר מהיריבות רבת השנים שהייתה לי את המשמעות שקיימת בלבישת החולצה האדומה, חולצה שדורשת הרבה מאוד כבוד, אבל לקהל האוהדים הגדול של הפועל מגיע שחקנים וצוות אימון שעושים לחולצה הרבה יותר כבוד משראינו הערב על הדשא.

אני חושב שמכבי תל אביב הוכיחה היום כי בהשוואה למכבי חיפה והפועל ב”ש עד עכשיו היא הקבוצה הטובה ביותר בכדורגל הישראלי. האוהדים של הצהובים קיבלו היום כל מה שרצו ונקווה לעוד משחקים כאלה בכדורגל הישראלי, רק שפעם הבאה הכדורגל יגיע משני הצדדים, כי הפועל תל אביב נראתה אבודה. גמר חתימה טובה ושנה טובה לכולם.

שחקני הפועל תל אביב, נראו אבודים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל תל אביב, נראו אבודים (חגי מיכאלי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה