זה היה מותחן אדיר. הנבחרת שלנו לא הייתה ביום גדול, עשתה המון טעויות, גם בהגנה, גם בבניית המשחק ויותר מכל בפס האחרון שלא הגיע לשום שחקן. הגענו היום לכל כך הרבה מצבים בתוך הרחבה ואף שחקן התקפי שלנו לא לקח את ההחלטה הנכונה.

המשחק היה אמור להיגמר הרבה מזמן, אפילו בעשרים דקות הראשונות שהנבחרת שיחקה מצוין. ראינו שהפס האחרון לוקה ומצבים פשוטים, גם מהאגפים וגם מהאמצע, הסתיימו בלא כלום בגלל חוסר יצירתיות.

גם ההגנה במחצית הראשונה הייתה רעה מאוד. בלארוס, שהיא נבחרת חלשה, הגיעה היום ל-6-7 מצבים של מאה אחוז גול ועומרי גלזר, שנתן לרומנים גול, היה במחצית הראשונה בתצוגה יוצאת מן הכלל הציל במשחק כולו לפחות 3-4 שערים של האורחים.

עומרי גלזר וסתיו למקין (רדאד ג'בארה)עומרי גלזר וסתיו למקין (רדאד ג'בארה)

שום דבר לא הלך לאלון חזן היום בתכנון המשחק, אבל הוא התעשת מצוין, עשה חילופים טובים, העז, שינה שיטה, אבל יותר מדי שחקנים שלו היו ביום מאוד בינוני.

עוד בעיה שיש לחזן - יותר מדי שחקנים שלו לא משחקים בקבוצות שלהם באופן קבוע 90 דקות או בכלל לא. זה נראה היום יופי: סתיו למקין בטעויות של טירון, שון וייסמן לא פוגע, תאי בריבו נכנס לאחר שלא שיחק הרבה זמן, גבי קניקובסקי, למרות הגול הנהדר לא מספיק חד, וכל זה מונע מאיתנו לייצר יציבות בנבחרת.

שון וייסמן (רדאד ג'בארה)שון וייסמן (רדאד ג'בארה)

גם השחקנים שפתחו היום לא היו מגוונים ויותר מדי מהם לא היו ברמתם כמו במשחק ברומניה. רוי רביבו ואלי דסה לא באו לידי ביטוי בהתקפה, אוסקר גלוך ומנור סולומון לא הצליחו למצוא את הפרצות או הכדור החכם ודור פרץ ממשיך את היכולת הבינונית שלו. היחידי ששמר על יצביות הוא נטע לביא, וגם הוא דעך לקראת הסוף והוחלף.

בסך הכל הנבחרת לא שיחקה טוב וגם לא הגיע לה לנצח כי הבלארוסים היו שווים נקודה לפחות, אבל בכדורגל צריך להאמין ואלון חזן האמין וניצח את המשחק. אין ספק שהיכולת חייבת להשתפר. אם היריבה היום הייתה נבחרת איכותית כמו שווייץ אז זה היה נגמר לא טוב, אך בסף הכל היה שבוע מצוין עם השגה של 4 מ-6 נקודות כאשר המטרה הושגה. יש לנו כעת עוד 4 משחקים, כל משחק הוא גמר גביע. צריך שיפור ביכולת וגם קצת מזל והנבחרת תעשה את זה.

שחקני נבחרת ישראל חוגגים את הניצחון (עמרי שטיין)שחקני נבחרת ישראל חוגגים את הניצחון (עמרי שטיין)

הציונים של ברקוביץ':

עומרי גלזר – ציון 8. הציל את הנבחרת.

אלי דסה – ציון 5. ממשיך את היכולת החלשה.

מיגל ויטור – ציון 5. הבלארוסים הגיעו ליותר מדי מצבים.

סתיו למקין – ציון 4. משחק חלש מאוד עם הרבה טעויות.

סתיו למקין (רדאד ג'בארה)סתיו למקין (רדאד ג'בארה)

רוי רביבו – ציון 5. ירד ברמתו מהמשחק ברומניה.

נטע לביא – ציון 7. עדיין הברומטר של הנבחרת.

דור פרץ – ציון 5. מצפים ממנו להרבה יותר.

דור פרץ (ראובן שוורץ)דור פרץ (ראובן שוורץ)

שגיב יחזקאל – ציון 5. לא מדויק, החלטות שגויות.

אוסקר גלוך – ציון 6. ניסה, לא תמיד מדויק.

מנור סולומון – ציון 6. פעלתן מאוד, אבל מצפים ממנו לגול או בישול.

מנור סולומון מתוסכל (רדאד ג'בארה)מנור סולומון מתוסכל (רדאד ג'בארה)

שון וייסמן - ציון 4. לא בכושר.

אלון חזן – ציון 7. ההרכב לטעמי היה פחות טוב היום, אבל תזמון של החילופים מצוין, שינה את השיטה בדקה ה-60, הימר, הרבה התקפה והשתלם לו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה