ערב מרגש למכבי תל אביב בבלומפילד עם ניצחון קליל, אך חשוב, בדרך לשלב הבתים של הקונפרנס ליג עם שילוב של פרידה מרגשת מדניאל פרץ שיחתום בבאיירן מינכן. 

רובי קין ניסה לשים את כל החגיגות סביב המעבר של דניאל פרץ בצד לפחות ל-90 דקות הערב כדי לסיים את המערכה מול צליה הסלובנית כבר במשחק הבית בלי שום סיבוכים לקראת הגומלין בשבוע הבא בסלובניה, ומבחינת התוצאה זה נגמר באופן משכנע עם 1:4 מוחץ.

הניצחון צפוי להביא את הצהובים לשלב הבתים של הקונפרנס ליג ומכין אותנו לעונה אירופית מאוד מעניינת. על כר הדשא ראינו את ערן זהבי במיטבו עם שלושער קליל, מילסון שפתח היום בהרכב ונראה מצוין וכמובן הכניסה מהספסל של דור תורג’מן, שגם כבש שער נהדר וביצע מספר פעולות איכותיות שהוכיחו לרובי קין שמגיע לילד הזה לקבל הרבה יותר דקות ממה שקיבל עד עכשיו.

צריך לשחק יותר. תורג'מן (איציק בלניצקי)צריך לשחק יותר. תורג'מן (איציק בלניצקי)

הערב רובי קין הבין שיש גם לא מעט נקודות תורפה כמו מרכז ההגנה, קישור לא מספיק פיזי ואגרסיבי ולעיתים חזרה איטית להגנה, שגרמו למספר מצבים מביכים ליד שערו של דניאל פרץ. על מנת להיאבק באופן אמיתי על אליפות הליגה הישראלית במקביל עם השתתפות בקונפרנס ליג, מכבי ת”א חייבת להתחזק באופן משמעותי בהעמקת סגל השחקנים וצירוף של שחקנים שוברי שוויון, וכמובן למצוא אלטרנטיבה הולמת לחור הגדול שמשאיר דניאל פרץ. 

אי אפשר לסיים את הערב הזה בלי השוער שמתחיל קריירה חדשה בחו”ל לאחר קיץ חלומי מבחינתו. מכירתו לבאיירן מינכן היא קפיצת מדרגה גדולה גם לכדורגל הישראלי וגם למכבי תל אביב עם המעבר החשוב הזה. אני מאחל לדניאל הצלחה גדולה עם שילוב של המון סבלנות. אין לי ספק שברגע שהוא יקבל את ההזדמנות הוא ייקח אותה בשתי ידיים.

ברגע שיקבל את ההזדמנות, הוא ייקח אותה בשתי ידיים. פרץ (איציק בלניצקי)ברגע שיקבל את ההזדמנות, הוא ייקח אותה בשתי ידיים. פרץ (איציק בלניצקי)

קרדיט גדול לאוהדי מכבי תל אביב ולהנהלה שניהלו טקס פרידה מרגש וראוי עבור הטאלנט הצעיר, והצהובים עם המבט קדימה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג, הישג חשוב עבור מכבי תל אביב גם בהיבט המקצועי וכמובן בהיבט הכלכלי, מה שאמור לאפשר למועדון להתחזק עכשיו באופן מסיבי על מנת לתפקד בכל המפעלים בצורה מכובדת.

הקבוצה צריכה להתחזק לקראת המשך העונה. שחקני מכבי תל אביב (איציק בלניצקי)הקבוצה צריכה להתחזק לקראת המשך העונה. שחקני מכבי תל אביב (איציק בלניצקי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה