חגיגותה אליפות של מכבי תל אביב מסרבות להיגמר, ולמרות שהמועדון החליט כי השחקנים לא יחגגו עם האוהדים בשל המצב השחקנים לא מפסיקים להנות מהרגע, ובצדק!

גני קניקובסקי (אינסטגרם)גני קניקובסקי (אינסטגרם)

אתמול שוב יצאו השחקנים יחד לערב קריוקי צהוב כחול, ומי שהכי הפתיע היה שרן ייני שעלה לשיר אך לא ידע את המילים וחבריו דן ביטון ודור תורג’מן קפצו לעזרתו. בערב הושמעו גם שירי האליפות החדשים שיצאו, בינהם גם השיר החדש של הראפר איזי שאחרי שהשתתף בשיר האליפות עם להקת אתניקס בשנת 2013 עכשיו הוא עושה זאת שוב עם שיר חדש בשם רכבת לילה צהובה.

דור תורג'מן, שרן ייני ודן ביטון (אינסטגרם)דור תורג'מן, שרן ייני ודן ביטון (אינסטגרם)
השיר החדש של איזי (ינאי מורדי)השיר החדש של איזי (ינאי מורדי)

איזי סיפר בתגובה: "כאוהד של מכבי היה לי הכבוד להקדיש את השיר הזה לקבוצה ולהודות על כל הרגעים המשמחים דווקא בשנה כל כך קשה. זה מוקדש לגיבורים שלא הצליחו להגיע - אלו שהגנו על הארץ בגופם ואלו שנפלו בפעולות הטרור. אני מצדיע לחיילים ולכוחות הביטחון שלנו, אוהדי כל הקבוצות. בזכותכם יש לנו מדינה, בזכותכם אנחנו ננצח ובזכותכם אנחנו יכולים לברוח מהחדשות לכדורגל. אוהדי מכבי היקרים - שלחו את השיר לכל האוהדים של מכבי שכולם ידעו מי המועדון הכי גדול בישראל. תודה לשחקנים ולצוות המקצועי שהחזרתם את הצלחת הביתה. ואמן והחטופים יחזרו ושנשמע בשורות טובות!"

איזי (ינאי מורדי)איזי (ינאי מורדי)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה