תודו שאף פעם לא חשבתם שהימורים ומשחק הפוקר בפרט יכול להפוך למעשה טוב ומרגש, אז בשביל זה מדור גליצ'ים כאן - הרשו לנו להפתיע אתכם. 

אורי ששון (אסף לב)

מאות אורחים השתתפו בטורניר הפוקר השנתי של ארגון וראייטי באולם הטראסק שבתל אביב, והשחקנים שקנו את כרטיס הכניסה למשחק בסכום התחלתי של 2,000$ לשחקן, גייסו ביחד מעל חצי מיליון דולר למען ילדי וראייטי. ערב ההתרמה שהתקיים בפעם הרביעית בניצוחם של אנדי רם, סער אשרוף ומיכל סלונים, כלל טורניר פוקר מוקפד שנוהל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר על ידי דורון ציוני מ-888 וצוות ״האקדמיה לפוקר״.

אנדי רם בערב המיוחד (אסף לב)

האורחים זכו ליהנות מהפקה בסגנון לאס וגאס בהובלת "גורילה הפקות", בסטנדרטים של אירועי פוקר מובילים ברחבי העולם, עם בר אלכוהול שהגיש משקאות כמו ג'וני ווקר ואפירול שפריץ שנתרמו על ידי "החברה המרכזית", דוכן בורקסים טורקי של בן פרי והופעות של אמן החושים שימי אטיאס, הקוסם איתי פינקי והמתקשרת אורלי לסרי.

עמוס תמם וקובי מימון (אסף לב)

בין המשתתפים הרבים שהגיעו השנה, ניתן היה למצוא את: אורי ששון, שלום מיכאלשווילי, עמוס תמם, נועה כוכבא, טלי קרוסנפולסקי, קובי מימון, אלי יצפאן, ברק בכר ויוני ארליך. האירוע כולו נערך בהתרמה ובזכות נותני חסות כמו פלייטיקה, אלקטרה מגורים, קרן שלמה טירן, אלטשולר שחם ומליסרון. גם הציוד והריהוט נתרמו באדיבות ״אביבה אירועים״, ציוד ההקרנה נתרם על ידי ״קולשר״ וחברת ״הדוניזם״ הייתה אחראית על הבינוי הייחודי באולם. אז אם כבר לשחק פוקר, אין ספק שבשביל מטרה נעלה כזו...

שלום מיכאלשווילי (אסף לב)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה