אהרון מקונן שחקן הכנף בן ה-15 של הפועל חיפה החליט להאריך את החוזה שלו לשנתיים נוספות ויפתח את עונתו השישית ברציפות במועדון האדום מהכרמל. בהפועל חיפה ובקרבתו של השחקן מבינים כי מדובר בשחקן איכותי מאוד עם עתיד מזהיר. הוא חתם באמצעות נציגיו, אורן שטרלינג ועו"ד טל פרלמן מסוכנות Play It. 

את העונה החולפת סיים עם שמונה שערים ובמקום השלישי במצבת הכובשים של הקבוצה הצעירה של הפועל חיפה בליגת נערים ג' 1, אותה סיימו במקום הרביעי עם קבוצות צמרת כמו הפועל תל אביב, מכבי פתח תקווה ואחרות. אין ספק שמקונן, לצד שחקנים נוספים שעולים לשחק בקבוצת נערים ב' (שנתון 2008) של המועדון, צפויים לעזור לקבוצה לחזור לליגת נערים ב' על בתום העונה הנוכחית.

אל הפועל חיפה הגיע באוקטובר 2018 כשהוא בן עשר. עונת 2023/24 תהיה עונתו השישית ברציפות של השחקן הצעיר במועדון. ב-23 בספטמבר, שבוע לאחר ראש השנה, תחל העונה בליגת נערים ב' ארצית צפון, כשהפועל חיפה תפתח בביתה מול מ.כ. נווה יוסף, עוד קבוצה ששיחקה בעונה שעברה בליגת נערים ב' על ותנסה להחזיר את כבודה האבוד מאותה עונה שירצו לשכוח ומהר. בהפועל חיפה יכוונו לעלייה וכל תוצאה אחרת תהיה אכזבה.

אורן שטרלינג, מסוכנות Play It  מסר בדבריו ל-ONE: "אהרון מקונן נחשב לאחד השחקנים הטובים בתפקיד שלו בשנתון 2008. הייתה לא מעט התעניינות מצד מספר מועדונים במהלך הקיץ האחרון מהמרכז ועד לצפון, כשהרצון היה להחתים אותו לחוזה ארוך טווח. אהרון נמצא במועדון הזה מאז החל לשחק כדורגל והבין כי הכי נכון לו כרגע זה להישאר קרוב למשפחתו ולחבריו בספסל הלימודים".

"מדובר בהסכם שנחתם לשנתיים, כשאנחנו מקווים לראות את אהרון מתקדם ומתפתח לקבוצת הנוער ומשם מגיע לבוגרים, זה מועדון שהוא כל כך אוהב ויפתח בו את עונתו השישית ברציפות. אנחנו רואים בו פוטנציאל שיכול לתרום את חלקו השנה ולהחזיר את קבוצת נערים ב' למקום שאליו היא באמת שייכת. מכאן מודים להפועל חיפה ומאחלים הצלחה לשני הצדדים ולשיתוף פעולה רחוק טווח", סיכם שטרלינג.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה