האם אנחנו קרובים לזעזוע בבית״ר ירושלים? כך חוששים אנשי כדורגל, כי קיימת האפשרות שמשה חוגג עשוי בקרוב להעביר את הקבוצה לפעול תחת נאמן. כזכור, הבעלים פרסם היום (רביעי) פוסט חריף לאחר הפגישה שלו עם אנשי ארגון  לה  פמיליה וכתב בין השאר: ״אם אתם אוהדי של בית”ר לה פמיליה, אפנה את מקומי״.

ידוע גם שיש לחץ על הבעלים של בית״ר מסביבתו לעזוב את הקבוצה בשל ההתנהגות כלפיו והקללות שהוא ובני משפחתו סופגים. בכירים בכדורגל סבורים כי המועד שיוביל לכך שחוגג יגיד “עד כן” מאוד קרוב. החשש שלהם הוא כי הבעלים יעביר את המועדון לפעול תחת נאמן, כמו שאלונה ברקת העבירה את הפועל באר שבע בעונה שעברה לפעול תחת נאמן עד שחזרה לקדמת הבמה.

כזכור, חוגג כתב מוקדם יותר היום כי “בדקה שהעזתי להחתים שחקן נהדר בעל שם של מתאגרף על הכל התהפך במכה, שניסיתי להכניס שותף שיכניס מאות מיליונים למועדון זה כבר הגיע לנקודת אל חזור ומשם הדרך למצב היום הייתה קצרה מאוד. קללות מזעזעות על הבת שלי, בת ה-4, קללות והכפשות על אישתי היקרה, איחולי מוות לשלושת ילדיי היקרים, אוהדים בוגרים, חלקם מבוגרים ממני, עומדים ומקללים אותי ואת יקיריי 90 דקות, את כל זה ועוד הרבה אני ומשפחתי סופגים כבר תקופה ארוכה.

הליגה יוצאת לדרך: מי הפייבוריטית לאליפות

לא משעמם לי בחיים ולא חסר לי מה לעשות עם עשרות מיליוני שקלים שאני משקיע כל שנה במועדון הזה. במקום להתעסק בכדורגל אני מתעסק במלחמה עם 4 חוליגנים בעיקר כי אתם נותנים להם משקל במקום לברך את המהלכים, למגר את המוניטין הרע העולמי שאנשים כאלו עושים לכולכם, כולכם מוכתמים מההתנהגות הזו שלהם. כולכם מקוטלגים כגזענים אלימים שמישהו שומע שאתם אוהדי בית"ר. השתיקה שלכם רועמת”.