רשמית וכפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מכבי תל אביב וחברת השקעות בנדל"ן, ישראל–קנדה, חתמו על הסכם חסות ראשית עם המועדון ל-3 העונות הקרובות.

הפרסום הראשון ב-ONE (מערכת ONE)הפרסום הראשון ב-ONE (מערכת ONE)

קבוצת ישראל-קנדה, שנמצאת בבעלותם של אנשי העסקים ברק רוזן ואסי טוכמאייר, הינה קבוצת השקעות נדל"ן עוצמתית ותיקה, המשקיעה במתחמי מגורים, מלונאות ומסחר מניב בישראל ובעולם. הקבוצה נחשבת לאחת מחברות הגדולות והמצליחות בשוק הנדל"ן בארץ ונסחרת בבורסה בשווי שוק של כ-4 מיליארד ש”ח. חלק גדול מפעילות החברה בארץ הוא בנדל"ן בתל אביב ובפרויקטים נוספים בעולם.

שחקני מכבי ת"א חוגגים בסיום (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי ת"א חוגגים בסיום (רדאד ג'בארה)

מנכ"לית מכבי תל אביב, שרון תמם, ברכה ואמרה: "אנו שמחים על הצטרפותה של חברת ישראל-קנדה כנותנת החסות הראשית של מכבי תל אביב. ישראל-קנדה נחשבת לחברה מובילה בתחום השקעות הנדל"ן ופיתוח פרויקטים אשר הטביעו חותם משמעותי בארץ ובעולם. שיתוף הפעולה יספק תשתית שיווקית ופרסומית לחברה שתהנה מחשיפה נרחבת בכל הכלים הפרסומיים של המועדון ובראשם מדי הקבוצה. אני בטוחה כי שותפות זו תתרום לחיזוק המותג ישראל-קנדה ומייחלת להצלחה משותפת". 

שרון תמם (רדאד ג'בארה)שרון תמם (רדאד ג'בארה)

הבעלים של החברה, ברק רוזן, אמר: "אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה בין ישראל קנדה למועדון הכדורגל מכבי תל אביב אין לי ספק כי שיתוף פעולה זה יתרום לכל הצדדים. מכבי הינה סמל למצוינות ספורטיבית ערכית, חברתית וחינוכית. קבוצת ישראל-קנדה שותפה לערכים שהביאו את מכבי לפסגת הכדורגל בישראל וגאה לקחת  חלק בדרכו של מועדון הכדורגל הוותיק, המעוטר והגדול בארץ להגיע לפסגות חדשות”.

עוד הוסיף: ”בדיוק כפי שאנו כחברה שואפים תמיד לכבוש פסגות חדשות. אני סמוך ובטוח כי שיתוף הפעולה הזה יביא עימו חיבורים נוספים ויחד נמשיך לבנות את המוניטין של תל אביב כ"עיר ללא הפסקה" – עיר שלא מפסיקה לבנות ולהתחדש, במסגרת שיתוף  הפעולה בכוונתנו להציע  לקהל אוהדי הקבוצה מבצעים מיוחדים והטבות ייעודיות בפרויקטים נדל"ניים מגוונים שלנו וברשתות בתי המלון המרהיבים שלנו. בנוסף, אנו  כחברה פועלים רבות למען הקהילה ואנו מאמינים כי באמצעות המועדון ופועלה של קרן מכבי נוכל להעמיק את תרומתנו לקהילה והחברה בישראל".

מארק צוקרברג מגייס את פלה לפרסומת חדשה