מכבי תל אביב השיקה היום (רביעי) סמל חדש לקבוצה. העיצוב החדש מצדיע להיסטוריה המפוארת של המועדון, ומשקף את הפילוסופיה והדרך העדכנית של הצהובים. העקרונות המנחים שהובילו לעיצוב הסופי כללו את ערכי המועדון, זהותו הייחודית ומורשתו המפוארת, מוצגים בצורה רעננה, נקייה וחדשנית, יחד עם רצון האוהדים לתת ביטוי מרכזי יותר לסמל 'מכבי' המיתולוגי.

הבעלים מיץ' גולדהאר, אמר: "עלינו לכבד ולשמר את ההיסטוריה של המועדון שלנו על כל תפארתו. אך אל לנו לפחד משינוי. שינוי הוא הדרך לתהילה עתידית. אני מקווה שנחגוג הרבה רגעים מוצלחים יחד, תחת הסמל החדש של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, אשר מסמל מהיכן הגענו ולאן אנו הולכים".

הפתיעה: מכבי ת"א משיקה את הסמל החדש שלה

מנכ"לית המועדון, שרון תמם, הוסיפה: "מכבי הוא מועדון המכבד את מורשתו, אך יחד עם זאת תמיד נושא את פניו קדימה לעבר השגת תארים, מטרות ויעדים חדשים. במהלך ההליך הממושך לעיצובו מחדש, חיפשנו ליצור סמל שיוכל לייצג את מכבי של ההווה והעתיד, אבל יחד עם זאת להבליט את הסמל המיתולוגי של מכבי שהוא כל כך חשוב".

סמל מכבי מופיע בלב ליבו של העיצוב החדש. מדובר באלמנט ותיק המלווה את המועדון לאורך ההיסטוריה הענפה שלו וכזה שפעם אחר פעם מתברר כמעורר רגש וזיקה עמוקה מצד הקהל. לצד זאת, הושם דגש על עיצוב מודרני, המבדל את מכבי תל אביב מסמלי מועדוני מכבי אחרים, ומתאים לפלטפורמות הדיגיטליות השונות, הדורשות קווים ברורים, בולטים ונקיים.

הסמל החדש של מכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)הסמל החדש של מכבי ת"א (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

את האלמנטים בסמל תוחמת מסגרת עגולה, שלמה וצהובה. בתוכה הכיתוב Maccabi Tel Aviv FC המתאים את עצמו לעולם הגלובלי בו פועל המועדון והמפעלים הבינלאומיים בהם הפך לחבר קבוע. בחלק העליון מוקמו 4 הכוכבים המוכרים (כוכב עבור כל 5 אליפויות) המציינים את 24 האליפויות של מכבי– המועדון המעוטר ביותר בכדורגל הישראלי.

גולדהאר במשרד הביתי שלו (אינסטגרם)גולדהאר במשרד הביתי שלו (אינסטגרם)
דרייק שים לב: רונאלדו ג'יוניור מאחוריך!