הרוחות במכבי נתניה ממשיכות להיות סוערות בעקבות שינוי סמל המועדון שגרם לזעם גדול בקרב רבים מאוהדי הקבוצה, שהביאו את מחאתם. בהמשך לדברים, פרסם היום (שני) הבעלים אייל סגל מכתב לאוהדים בו הוא כותב כי למרות ההודעה על שינוי הסמל, המועדון יאפשר להם לבחור את הסמל החדש בעצמם בהצבעה שתיערך לפני פתיחת העונה. 

הבעלים כתב: “דרך הפעולה והסיבות לעיצוב סמל חדש, הובהרו היטב בשני הפוסטים האחרונים שהוציא המועדון” כתב סגל “ברור לכולנו שכדי לשמר אנרגיות חיוביות לקראת העונה החדשה הבאה עלינו לטובה, אנחנו זקוקים למהלכים שיקרבו, למרות שהורגלנו בשנה האחרונה לריחוק. לכן התחלנו מוקדם מכולם בשינויים בסגל השחקנים ואנחנו רק באמצע הדרך ועיקר העבודה עוד לפנינו. 

הסמל החדש של מכבי נתניה (באדיבות המועדון)הסמל החדש של מכבי נתניה (באדיבות המועדון)

“לכן הקשבנו לרחשי הקהל ובחרנו ביציע המערבי כיציע מרכזי. לכן נעשה מספר מהלכים מהירים, על מנת שההחלטה הסופית, על הסמל שהשחקנים והקהל ישאו בגאווה וצמוד ללבם, תהיה בידי הקהל הרחב. מכיוון שהביגוד הוזמן והחלפתו, דורשת זמן, נוציא מיידית מספר אופציות לבחירת בעלי המנויים בעונות 19/20 ו20/21. תהליך ההצבעה יפתח לפרק זמן קצוב ולא ארוך, על מנת לזרז את הגעת הביגוד. פרטים מלאים על תהליך הבחירה והאפשרויות, יצאו בפוסט נפרד ובמסרון שישלח לבעלי המנויים”.

עוד הוסיף: “מועדון מכבי נתניה מקפיד להקשיב ברוב קשב לקהל האוהדים, בכל אותם תחומים שבהם זה נכון לשתף ולהיות קשובים. כשנעשות טעויות, המועדון בוחר להודות ולתקן, גם שיש עלויות בשינוי, זה נכון לתוכן הודעתי זו, זה נכון לבחירת יציע, זה נכון גם במקרים נוספים. איש מעולם לא מנע את הזכות, להעיר ולבקר ולהציע הצעות, אך יש דרך ובעיקר דרך ארץ. 

שחקני מכבי נתניה. יילבשו סמל חדש (אורן בן חקון)שחקני מכבי נתניה. יילבשו סמל חדש (אורן בן חקון)

“אם אנשים בדעה שבכל אי הסכמה או חשיבה שונה, ניתן יהיה ‘לשרוף את המועדון’, עדיף לכולנו שהמחזיקים בגפרורים יגנזו אותם עמוק בכיסם, כי הנזק משריפה, הוא בלתי הפיך. לעולם לא נגיע להסכמות על הכל, אני תקווה שמרבית הקהל יידע לכבד ולהעריך את דרך העבודה והרצון להצלחה והישגיות באמצעים הקיימים. המטרה המשותפת לכלל האוהדים, זו הצלחת המועדון, בואו נעשה את המירב והמיטב שהמכנה המשותף לכולנו ימשיך להיות דוגמא לשיתוף פעולה בין הקהל ביציעים לצוות המוביל מקצועית וניהולית”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה