אילון אלמוג, חלוצה של מכבי תל אביב, נכנס אל הפנקסים של קבוצת הפאר האיטלקית מילאן, וסקאוט אשר עובד בשירותה החל במעקב אחריו אחרי שקיבל פרטים מפורטים על השחקן. אותו נציג של הרוסונרי אף הגיע לישראל והערב (שלישי) ב-20:15 יהיה באצטדיון בנתניה לקראת גמר גביע הטוטו מול בית"ר ירושלים, מתוך הנחה שהשחקן ישחק במשחק.

אולם גם אם אלמוג לא ישחק בגמר גביע הטוטו, המעקב אחריו כבר החל. הסקאוט צפה במשחקים שלו במדי הנבחרת הצעירה של ישראל ואף במדי הפועל חדרה מהעונה שעברה, והוא ימשיך במעקב שכן החלוץ הצעיר נכנס אל הרשימות של מערך הסקאוטינג של האיטלקים, שם יבדקו את ההתפתחות שלו תחת הצהובים-כחולים.

צפו במסע"ת לקראת גמר גביע הטוטו

במכבי ת"א מודעים לכך שהשחקן נמצא תחת מעקב וזו הסיבה שלא היו מוכנים לשמוע בשום אופן על מעבר של אלמוג בעסקה שכוללת חילופי שחקנים. אלמוג יישאר חלק מהסגל של איביץ' לפחות עד ינואר ויילחם כדי להשיג דקות משחק, כאשר עכשיו יש לו תמריץ גדול לא פחות - לנסות להרשים את מערך הסקאוטינג של מועדון הפאר האיטלקי, שכן מעקב כזה יכול למשוך גם מועדונים אחרים מרחבי אירופה לכיוונו.

אלמוג סומן כבר בגיל צעיר כאחד הכישרונות הגדולים של מחלקת הנוער הצהובה ואחרי השאלה מוצלחת בבית"ר ת"א/רמלה בסיום שנתו בקבוצת הנוער, הועבר בהשאלה להפועל חדרה בינואר האחרון, זאת אחרי שעסקת מכירה שלו לבית"ר ירושלים כמעט נסגרה בעבור כ-1.5 מיליון אירו, לפני שהחלוץ הצעיר כלל שיחק בליגת העל.