המחזור השני של ליגת העל לגברים שוחק היום (שלישי) בצל מלחמת חרבות ברזל: מכבי הוד השרון ניצחה את המעפיל/עמק חפר/מנשה, מכבי יעדים תל אביב גברה על הפועל רחובות, מטה אשר/עכו ניצחה את הפועל כפר סבא ואילו הפועל קריית אתא רשמה את ניצחונה הראשון העונה כשגברה על מ.ס עיילבון.

הפועל כפר סבא - הפועל גליל מטה אשר/עכו 3:0 (25:19, 25:12, 25:13)

מטה אשר/עכו צוברת ניצחון שני והפעם זה היה משחק בשליטתה המלאה במשחק שאחת מגולות הכותרת שלו הייתה הפעם הראשונה בה האחים עילי (במדי מטה/אשר עכו) ועידו (במדי כפר סבא) משחקים אחד מול השני. כפר סבא עדיין מחפשת מערכה הראשונה העונה, בעוד מטה אשר/עכו עדיין לא הפסידה מערכה.

בסיום המשחק אמר עילי חבר ממטה אשר/עכו: "אני גאה בקבוצה על הניצחון ואיך שהיא עובדת בתקופה הקשה הזאת. אני שמח שהראנו את היכולות שלנו במשחק ומהתוצאה ואנחנו רעבים לעוד.  זה רגע מרגש בשבילי ובשביל המשפחה לשחק מול אחי הקטן. מקווה שהוא יגיע רחוק ויום אחד נשחק יחד בארץ או בחו"ל ובמדי הנבחרת".

הפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה – מכבי מוסינזון הוד השרון 3:0 (14:25, 23:25, 20:25)

משחק מרתק הערב במנשה, כאשר שתי המערכות הראשונות היו צמודות מאוד ורק במערכה השלישית הצליחה הוד השרון לברוח בדרך לניצחון שני בשני משחקים. המעפיל מחפשת ניצחון ראשון העונה, הוד השרון נצמדת לשתי המוליכות מכבי תל אביב ומטה אשר/עכו והיא יכולה להמשיך בפתיחה הנהדרת שלה גם בשבוע הבא.

הוד השרון המעפיל (פרטי)הוד השרון המעפיל (פרטי)

הפועל SVA רחובות – מכבי יעדים תל אביב 3:0 (25:21, 25:10, 25:16)

הדאבליסטית מכבי תל אביב ממשיכה ביכולת הטובה שלה ואחרי שתי מערכות יחסית קלות הצהובים חשבו שגם המערכה השלישית תהיה עבורם פשוטה אלא שברחובות חשבו אחרת, והמערכה נפתחה בצורה צמודה, בצ'קלה בהנחתה העלה את החניכים של גל גלילי ל-5:7, ואייס של בצ'לקה העלה אותם ל-7:12, אבל אז רחובות עם שני אייסים רצופים של רון צימצמה ל-12:13, הרשקו באייס משלו העלה ל-12:15, אבל שתי הנחתות רצופות של אגסי מרחובות השוו ל-16:16, כאן לחצו המכבים על הדוושה ועלו ל-17:20, ומשם כבר היה קשה לרחובות לסגור את הפער, ומכביתל אביב מנצחת את המשחק.

הצטיין במכבי יעדים תל אביב הרשקו עם 23 נקודות, בהפועל רחובות בלט טקצ'ב עם 10 נקודות.

הפועל עירוני קריית אתא- מ.ס עיילבון 0:3 (16:25, 22:25, 24:26)

קריית אתא מתאוששת אחרי ההפסד במחזור הראשון ואילו עיילבון סופגת הפסד במשחק צמוד מאוד. במערכה הראשונה ניצחה קריית אתא רק בשובר שוויון, גם המערכה השניה היתה מאוד צמודה ורק במערכה השלישית פתחה קריית אתא פער שהספיק לה לניצחון במערכה בדרך לניצחון ראשון העונה, המשחק היה בצל העדרו של שחקן עיילבון שי לוינסון שחטוף בידי החמאס מאז השבת השחורה של ה-7 באוקטובר.

בסיום המשחק אמר מנהל קריית אתא גיא הולצמן: "משחק לא קל בין 2 קבוצות בהרכבים חסרים. אנחנו עדיין עובדים על גיבוש שיטה שתתאים למצבת השחקנים. כל הכבוד לעיילבון שבהרכב חסר מאוד נלחמו על כל כדור והקשו עלינו מאוד. אני שמח שהצלחנו לשלב את כל שחקני הסגל".

קריית אתא (אחר)קריית אתא (אחר)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה