האלימות הגיעה גם לכדוריד הישראלי. משחק חצי גמר הפלייאוף על האליפות שנערך היום בחולון בין א.ס רמת השרון למ.כ חולון הופסק היום למספר דקות, לאחר שאוהדי חולון תקפו את אוהדי רמת השרון.

אבי כחלון, יו"ר רמת השרון, הקבוצה שניצחה לבסוף 32:36 ועלתה לגמר, אמר ל-ONE: "היה משחק מספר 2, כל עוד הובלנו 7-8 הפרש הכל היה רגוע, כאשר הם הורידו את ההפרש הכל התחמם. שחקן שלהם אור לוי הורחק, צעק לקהל שלנו ש******, הקהל שלנו החזיר”.

“פתאום הגיע נחיל של אוהדי חולון שתקפו באגרופים ונתנו מכות לקהל שלנו. גם אבא של אחד השחקנים שלנו חטף בוקסים לראש. פשוט בושידו, המשחק נעצר לעשר דקות". כחלון ממשיך וטוען כי: "אני מעל 40 שנה במגרשים, בחיים לא נתקלתי בדברים כאלה”.

“אחרי זה הגיעה משטרה. אני בשנה הבאה לא משחק בחולון בלי משטרה. מצידי שנחטוף גם טכני. מפחיד מה שקורה שם. דופקים על חלונות, זה שדה קרב, לא ספורט. הודעתי לאיגוד הכדוריד, אני לא מתכוון לעבור על כך לסדר היום, מבקש ענישה חמורה. חולון בלי מנהל אירוע, בלי סדרן. פשוט ביזיון מה שהיה שם", הוסיף.

מנגד, טוביה יוגב, יו"ר חולון אמר בתגובה: "אני בודק את הדברים ולא ישר שולף. בבדיקה ראשונית שעשיתי אמרו לי שבכלל אבא של שחקן רמת השרון קילל את השחקן שלנו, והזהירו אותו שזה ידליק את הכל, אבל זה לא עניין אותו. אני פניתי כבר לאיגוד הכדוריד ואמרתי להם שאי אפשר ששחקן מורחק יישב בסמוך לקהל וחייבים לשנות את זה".

איתי עסיס, מנהל חולון, הגיב: "כל עוד אני לא אלמד את האירוע אני לא אתן לאור להגיב. אני לא בארץ, ואחרי שאשמע ואלמד מה בדיוק היה – נוכל להתייחס".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה