רפאל נדאל וקרלוס אלקראס נפגשו הערב (ראשון) בלאס וגאס למשחק הראשון אי פעם של ה-’נטפליקס סלאם’. לראשונה אי פעם, משחק טניס הועבר בשידור חי אצל ענקית הסטרימינג.

נדאל הגיע למשחק כשהוא נחוש להוכיח שהוא עדיין מסוגל להתחרות ברמות הגבוהות. ה-22 פעמים אלוף גראנד סלאם השיג שבירה מהירה ועלה ליתרון 0:3, ממנו לספרדי הצעיר יותר היה קשה לחזור והמערכה הראשונה הסתיימה ב-3:6 לנדאל.

המערכה השנייה הלכה בדיוק בכיוון ההפוך כשאלקראס שבר מהר ועלה הוא ליתרון 0:3. נדאל עוד שבר בחזרה אבל אלקראס שבר בחזרה ולקח את המערכה השנייה עם 4:6.

רפאל נדאל וקרלוס אלקראס (רויטרס)רפאל נדאל וקרלוס אלקראס (רויטרס)

המשחק הוכרע בשובר שוויון מרתק, הראשון להגיע ל-10 נקודות. כשהוא בפיגור 5:4, נדאל ניצח שלוש נקודות ברציפות ועלה ליתרון 5:7, אלא שאלקראס לא התרגש, לקח ארבע נקודות רצופות והשיג שתי נקודות משחק. נדאל המנוסה לא התרגש, ניצח בשתי נקודות, כולל אחת יוצאת מן הכלל בחבטה מסובבת וקבע 9:9. המשחק המשיך להתעלות לרמה גבוה מאוד, כשהצעיר מבין השניים המשיך להשיג נקודות שבירה והוותיק המשיך להציל אותם. לבסוף אלקראס הצליח לעשות את הצעד הנוסף ולנצח 12:14 בסיום משחק נהדר.

לאורך כל ההתמודדות, שני השחקנים סיפקו נקודות נהדרות וטניס מעולה. למרות ההפסד, נדאל הוכיח שיש לו עדיין מה למכור ברמות הכי גבוהות. אלקארס מצידו ינסה לקחת את הניצחון כדי להתחיל מומנטום חיובי.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה