ליאו מסי הוא אולי השחקן בעל השכר הגבוה ביותר בליגת ה-MLS, אבל באופן מפתיע, הוא אפילו לא האיש העשיר ביותר בקבוצתו. התואר הזה מוענק לחברו לקבוצה באינטר מיאמי, לאונרדו קמפאנה שהוא יורש להון של מעל מיליארד ליש”ט, כמות כמעט כפולה מההון המוערך של הפרעוש.

האקוודורי בן ה-23 הוא בנו של פאבלו קמפאנה – פוליטיקאי דרום אמריקאי בולט, איש עסקים ושחקן טניס לשעבר שהיה מדורג בשיאו במקום ה-165 בעולם וייצג את אקוואדור בתחרות הזוגות באולימפיאדת 1996 באטלנטה, אך פרש בגיל 24 בלבד לאחר שאשתו בהיריון ושהוא מצפה לילד. במקום ספורט, הוא הפנה את ידו לפוליטיקה והפך לשר בממשלת אקוודור.

לצד זאת, הקים במולדתו חברת נדל"ן בשם מיליניום סי איי, בעזרתה הרוויח הון תועפות. פאבלו מגיע באופן כמעט קבוע למשחקי אינטר מיאמי ומעודד את בנו. לאחרונה הוא אפילו הצטלם עם ליאו מסי ודייויד בקהאם על הדשא של האצטדיון הביתי של הקבוצה.

בנוסף לאביו פאבלו, סבתו של לאונרדו, איזבל נובואה מוכרת כאחת מנשות העסקים המצליחות ביותר באקוודור. האימפריה העסקית שלה משתרעת על פני חקלאות, נדל"ן ותיירות. בנוסף, לאונרדו הוא נינו של הכדורגלן העבר גבריאל קמפאנה, שזכה בשש אליפויות בליגה האקוודורית בשנות ה-20.

קמאפנה עם מסי, אלבה ובוסקטס (רויטרס)קמאפנה עם מסי, אלבה ובוסקטס (רויטרס)

לאונרדו קמפאנה כמובן מנצל את היכולות הכלכליות שלו ושל משפחתו כדי לחיות באורח חיים ראוותני. לא רק שהוא יכול לספור את השחקן הגדול בעולם כחבר לקבוצה, הוא גם נהנה מהרפתקאות מדהימות, כולל צניחה חופשית בהוואי וטיול באיי גלפאגוס.

בנוסף, החלוץ הוא גם אספן אמנות והוא בעל יצירות של אמן הפופ המפורסם של מיאמי, לאונרדו הידאלגו. בת זוגו אריאנה אלטוב למדה עסקי אופנה בבית הספר היוקרתי לעיצוב בניו יורק.

מה חושבים פפ ואנצ'לוטי על קיליאן אמבפה?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה