אקסקייל פאלאסיוס, שחקנה של לברקוזן ואלוף העולם עם נבחרת ארגנטינה בקטאר, מצא את עצמו בסיטואציה מוזרה מאוד. גרושתו של השחקן, יסיקה פריאס שנמצאת בימים אלה בהליך גירושין ממנו, החליטה לנקום בשחקן ומכרה את החולצה שלבש בגמר גביע העולם ואת מדליית הזהב שקיבל במונדיאל. 

פריאס מכרה את החפצים החשובים של פאלאסיוס, לטענתה, כדי לשלם את התשלומים האחרונים של שכר הדירה בה היא מתגוררת בטיגרה. הארגנטינאית לא גילתה נקיפות מצפון לגבי ההחלטה כשהיא סיפרה בעצמה על המעשה דרך חשבון האינסטגרם, שם פרסמה תמונה של האנשים שקנו את החולצה והמדליה.

“אני הולכת למכור הכל במכירה פומבית כדי לשלם עבור הבית. אני הולכת למכור את כל החולצות מהמונדיאל ואת המדליה של אלוף העולם על מנת לשלם לדירה. אני מנסה לעבוד, אבל הייתי לידו ארבע שנים", אמרה מוקדם יותר בתוכנית ‘Socios del Espectáculo’ בטלוויזיה המקומית.

כריסטיאן רומרו ופאלאסיוס על הבמה בגמר המונדיאל (רויטרס)כריסטיאן רומרו ופאלאסיוס על הבמה בגמר המונדיאל (רויטרס)

“הוא אמר לי שהוא לא יסייע לי בתשלום כי הוא לא יודע אם הדירה תהיה שלו אחרי הגירושין, יש דברים שאני לא רוצה למכור כי הם שווים הרבה מבחינתי וזו הקרבה שהקרבנו שנינו ביחד, אבל אם זה מגיע עד לכאן אז אני צריכה קורת גג מעל הראש שלי”, הוסיפה פריאס.

מספר שעות לאחר מכן, פריאס שיתפה את המכירה הראשונה ברשתות כשפרסמה את התמונה של מי שקנה את החולצה. “הקונה של החולצה הראשונה. תשלום אחד פחות”, כתבה בליווי תמונה ליד הקונה. שעות לאחר מכן, מישהו אחר קנה את מדליית הזהב שקיבלה פאלאסיוס לאחר גמר המונדיאל. 

הארגנטינאית סיפרה גם את הסבל הרגשי שהיא חוותה לאחר הפרידה. “אני לוקחת תרופות לדיכאון וחרדה, אני לוקחת כדורי שינה כי אני לא מצליחה לישון יותר משלוש שעות. זה כואב לי לשלם ככה מהאדם שעליו הימרתי הכל”. בצד המקצועי, פאלאסיוס חווה עונה נהדרת עם לברקוזן שמוליכה את הבונדסליגה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה