קיליאן אמבפה יכול היה לחתום בריאל מדריד במספר מקרים לאורך הקריירה, אבל נראה שבקיץ הקרוב הוא סוף סוף יגשים את חלום ילדותו ויצטרף ללבנים אחרי מספר ניסיונות כושלים.

קיים סיכוי שהחלוץ שייפרד מפאריס סן ז’רמן יוצג במדי הבלאנקוס עוד לפני תחילת יורו 2024, כאשר משכורתו צפיה לנוע בין 15 ל-20 מיליון אירו, והוא ישמור על כ-80% מזכויות התדמית שלו.

בתקשורת הצרפתית חשפו פרט מעניין נוסף בנוגע לחוזהו של הכוכב, שאמור לקבל בונוס שמן גם במקרה שיזכה בכדור הזהב כשחקן ריאל מדריד. ב-2023, אגב, הוא סיים על הפודיום – במקום השלישי.

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

בצרפת מאמינים שאם אמבפה יזכה בפרס הכי יוקרתי שיש לעולם הכדורגל להציע, ריאל תעניק לו בונוס של כ-15 מיליון אירו. זה לא ממש מפתיע, כשהבלאנקוס עשו זאת בעבר עם קארים בנזמה, שזכה לבונוס של מיליון אירו אחרי שזכה בכדור הזהב ב-2022.

בזמנו, הזכייה בכדור הזהב העניקה לבנזמה גם הארכת חוזה אוטומטית במועדון בעונה נוספת. אמבפה יחתום לחמש שנים, אבל האפשרות לזכייה בתואר היוקרתי בהחלט תעניק לו אקסטרה מוטיבציה אם ירצה להעשיר את כיסו עוד יותר.

אמבפה נמצא בעיצומה של עונה פנטסטית מבחינה אישית. הוא הבקיע 21 שערי ליגה ב-20 משחקים, והוסיף ארבעה בישולים. בליגת האלופות תרם הצרפתי ארבעה שערים נוספים בשבעה משחקים, ובגביע כבש שישה שערים בשלושה משחקים.

הביאה מזל? האורחת המיוחדת ברחבה של השוער
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה