בוסטון השיגה את הניצחון עם ההפרש השלישי הכי גדול בתולדותיה, כשהביסה את גולדן סטייט ב-52 הפרש עם 88:140 ענק, במשחק בו ג’ייסון טייטום קלע 27 נקודות ביום הולדתו ה-26. זה היה הניצחון השלישי של הסלטיקס העונה בהפרש של 50 נקודות או יותר.

רצף הניצחונות של הירוקים עלה ל-11 והם הובילו ב-44 נקודות בהפסקה, שיא כל הזמנים עבור המועדון. ג’יילן בראון אמר: “זה מרגיש מצוין, אנחנו לא לוקחים את זה כמובן מאליו. לא באנו לעשות שטויות וזו רק הדרך שבה אנחנו מראים כבוד למשחק”.

הכוכב הוסיף: “טיפלנו במה שצריך, יש לנו הרבה כבוד לווריירס, אבל אנחנו מרגישים שזה הזמן שלנו עכשיו”. סטף קרי רשם משחק נפל עם ארבע נקודות בלבד, הכי מעט שלו מאז שסיים עם שלוש נקודות ב-16 דקות ב-16 במרץ 2022 בבוסטון. הוא פספס את כל תשע הזריקות שלו מחוץ לקשת.

סטף קרי בהלם (רויטרס)סטף קרי בהלם (רויטרס)

קרי אמר: “הצורה שבה הם שיחקו מראה שהם מאוד בטוחים בזהות שלהם. צריך לתת להם קרדיט. הם באו וכיסחו אותנו מההתחלה”. זה היה ההפסד הרביעי הכי גדול בהיסטוריה של הווריירס. דריימונד גרין אמר: “הפסדנו, צריך פשוט לעבור הלאה”.

סטיב קר אמר: “בוסטון הייתה מדהימה, לא היינו יכולים לנצח אותה. זה לא היה היום של סטף. הוא שיחק מצוין העונה ונקווה שבמשחקים הבאים הוא יטעין מצברים”. הווריירס, אגב, פספסו 5 מ-18 הזריקות שלהם מחוץ לקשת במחצית הראשונה.

הסלטיקס קלעו 15 שלשות מ-24 במחצית הראשונה, וזה שווה לכמות הסלים של הווריירס באותו פרק זמן. מי שקיבל סטנדינג אוביישן הוא ג’ייסון טייטום שנופף בחזרה לקהל עם חיוך גדול.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה