מתיחות גדולה מאוד בברצלונה. התיקו מול גרנאדה אמש גרם להלם גדול בהנהלת המועדון ומעמדו של צ’אבי על הפרק. המאמן הודיע בחודש האחרון כי יעזוב בסיום העונה, אלא שהוא עלול להיפרד גם מוקדם יותר.

לפי דיווח ב’אס’, “אף אחד בהנהלת המועדון לא יכול להבטיח שהמאמן ימשיך עד סיום העונה”. כל העיניים יהיו נשואות למפגש מול נאפולי באיטליה בשמינית גמר הצ’מפיונס, כשהתוצאה עלולה לקבוע את עתידו של צ’אבי.

בספרד טוענים שאם המאמן יפסיד, במועדון ישקלו לפטר אותו באופן מיידי ולמנות את רפא מארקס, מאמן קבוצת המילואים, במקומו כפתרון חירום עד סיום העונה.

צ'אבי (רויטרס)צ'אבי (רויטרס)

הנשיא ז’ואן לאפורטה אמנם מגן על צ’אבי בכל הזדמנות אפשרית, אבל מתחיל להראות סימנים של תשישות מהפרויקט, כאשר אמש הוא העיף מגש של מזון באוויר מעצבים אחרי ה-3:3 נגד קבוצת התחתית.

יועציו אמרו לו שעליו לקבל החלטה בקרוב מאוד באשר לעתידו של צ’אבי, כאשר המשחק בליגת האלופות עשוי להיות מכריע לכאן או לכאן. עושה רושם שגם דקו כבר מפנה את הגב לצ’אבי, במיוחד אחרי הצהרותיו בתקשורת הפורטוגלית.

לצ’אבי עצמו ברור שאם הוא לא יעבור את נאפולי בשמינית הגמר, הוא לא ימשיך בקבוצה. המאמן כבר הבהיר שהוא לא מתכוון להיות בעיה עבור המועדון ושאם מבחינתו הפתרון הטוב ביותר יהיה לעזוב ולהקדים את הפרידה, הוא יעשה זאת.

כרגע צ’אבי עדיין מאמין שהוא יכול להחיות את הקבוצה ולסיים לפחות במקום השני, מה שיבטיח השתתפות בסופר קאפ הספרדי. בנוסף, ב’אס’ טענו שלא משנה מה יקרה מול סלטה ויגו ביום שבת, הוא ימשיך, אך הפסד לנאפולי בחוץ כאמור עלול לקצר את שהותו בבלאוגרנה במספר חודשים.

ימאל מציל את בארסה ב-3:3 משוגע עם גרנאדה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה