אלפונסו דייויס נמצא כבר תקופה ארוכה ברשימות של ריאל מדריד. הבלאנקוס אף הגיעו לסיכום בעל פה עם המגן הקנדי לפי ‘אתלטיק’, כאשר הוא עשוי להצטרף ללבנים בחינם בקיץ 2025 עם סיום חוזהו, אלא אם באיירן מינכן תסכים למכור אותו כבר הקיץ תמורת פחות מ-40 מיליון אירו.

לפי מידע שהגיע מהתקשורת הגרמנית, דייויס כבר “חגג” את המעבר האפשרי שלו לריאל. הוא הגיע להופעה של הראפר הגרמני לוסיאנו אחרי הניצחון 1:2 של באיירן על לייפציג, יחד עם סרז’ גנאברי וליאון גורצקה.

אחרי ההופעה המדוברת, לוסיאנו הגיע למסיבה פרטית בבית המלון בו שהה, ושלושת השחקנים של אלופת גרמניה הצטרפו אליו, כשהמסיבה נמשכה עד 4:00 לפנות בוקר.

אלפונסו דייויס (רויטרס)אלפונסו דייויס (רויטרס)

עד כה אין שום דבר לא תקין, אלא שדייויס נמצא בימים אלו בתהליך של החלמה מפציעה ברצועה בברכו, ובאיירן התאמנה למחרת ב-10:30 בבוקר. הקנדי נפצע מול מנשנגלדבאך ופספס את ארבעת המשחקים האחרונים כתוצאה מכך.

במהלך המשחקים האחרונים באיירן התרחקה משמעותית מתואר האליפות ואף הפסידה 1:0 ללאציו במשחק הראשון של שמינית גמר ליגת האלופות. האדומים רחוקים כעת שמונה נקודות מבאייר לברקוזן המוליכה.

בינתיים, בבאיירן מתכוננים לאפשרות שדייויס יעזוב ולא רוצים להיות מופתעים, כאשר לפי 'בילד' האדומים ינסו לצרף את תיאו הרננדס בן ה-26 ממילאן אם דייויס אכן יחליט לעבור לריאל מדריד. ההצעה הראשונה של הלבנים צפויה לעמוד על סביב 35 מיליון אירו בלבד.

ראמוס עצר את ריאל אבל אז הגיע מודריץ'
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה