“זינדין זידאן רחוק צעד אחד מלהפוך למאמן באיירן מינכן”, כך נכתב היום (שישי) ב’מונדו דפורטיבו’. לפי הספרדים, אחרי שיוליאן נגלסמן החליט לסרב להצעה ובחר להאריך חוזה בנבחרת גרמניה, הבווארים המשיכו לאופציה הבאה והאיצו את השיחות עם הצרפתי שזכה בשלושה גביעי ליגת האלופות.

“אנשים שמכירים את השיחות בין שני הצדדים רואים בהסכם, שעדיין לא נחתם, כסגור באופן מעשי”, הוסיפו באתר הקטלוני. יש לציין כי עוד לפני פורסם שבמקרה בו זידאן יגיע למינכן פרנק ריברי עשוי לחזור ולשמש בתור עוזרו, כאשר המאמן לא דובר גרמנית שותפת ושחקן העבר יסייע לו.

בינתיים, בגרמניה פורסם שבאיירן מתכוונת להשקיע 200 מיליון אירו ברכש בקיץ הקרוב. ידוע שהבווארים מכוונים לצרף קשר בכיר, מגן שמאלי במקום אלפונסו דייויס וייתכן שיעשו שינויים רחבים בהתקפה. חלק מהסכום שיוקצה יגיע גם באמצעות מכירות שחקנים, כשלא מעט יהיו על המדף בחלון.

יוליאן נגלסמן. בחר לוותר (רויטרס)יוליאן נגלסמן. בחר לוותר (רויטרס)

לגבי נגלסמן, הרי שאין זה סוד שמקס אברל וכריסטוף פרוינד ניהלו קמפיין גדול כדי להחזיר אותו למועדון. עם זאת, קרל היינץ רומיניגה התבטא נגד נגלסמן וחוסר ההסכמה במועדון הרתיע את המאמן וגרם לא תחושה לא טובה לגבי המהלך. בעקבות כך הוא בחר לבסוף להאריך חוזה בנבחרת.

כשאוהדי באיירן גילו מי היריבה בחצי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה