"באיירן עדיין יכולה לנצח", זעקה הכותרת ב'בילד' לאחר ה-1:2 של האלופה על לייפציג. "זה נראה היה שהאדומים בדרך למשחק רביעי רצוף ללא ניצחון, אבל אז הופיע הארי קיין שמנע סרט איימה”, הוסיפו.

קיין אמר אחרי המשחק: “היינו צריכים להגיב אחרי השבוע שעבר. זה נחמד לכבוש ולעזור לקבוצה. טוכל? המועדון קיבל החלטה. אנחנו כשחקנים צריכים להפגין אחריות למועדון ולמאמן. אנחנו יודעים שלא שיחקנו טוב כפי שאנחנו יכולים, חייבים להילחם כדי לשפר את זה”.

יאן כריסטיאן דריזן אמר על עזיבת טוכל: “תומאס לא אחד שמתקמצן על מילים, הוא אומר את דעתו. אם הוא לא היה באותה הדעה כמונו לא היינו אומרים יחד בהודעה לתקשורת שאנחנו נפרדים בדרך ידידותית”. כריסטוף פרונד הוסיף על כך: “אני מאוד מצטער שטוכל עוזב, הוא השקיע הרבה אנרגיה. צריכים לעבוד יחד על החודשים האחרונים של העונה. צ’אבי אלונסו? זה לא הנושא עכשיו”.

תומאס טוכל (רויטרס)תומאס טוכל (רויטרס)

מנואל נוייר התייחס לעזיבתו של תומאס טוכל: “חבל שלא בנינו כלום, אני מצטער עבור צוות האימון. בסוף פישלנו יחד, לא תמיד צריך להסתכל על המורה אם אתה מקבל ציון לא טוב. זה עושה תדמית לא טובה לכולנו, גם לשחקנים, כי לא הצלחנו למרות שיש לנו כזה מאמן מהטופ”.

השוער נשאל למה מאמנים גדולים לא מצליחים במועדון: “קשה לומר, אבל קבוצות משתנות. לא היה לנו ביטחון בהתחלה והיינו צריכים להחזיר אותו. זו גם אחריות שלנו כשמפטרים מאמן טוב. נרצה להמשיך במקצוענות עד הסוף, לא היה זכר להחלטה להיפרד ממנו בנאום לפני המשחק, הוא עשה הכל במקצוענות”.

תומאס מולר הוסיף: “זה ניצחון עבור כולנו, כולנו באותה הסירה. לא היה קל אחרי שלושה הפסדים בשבוע, ובמיוחד מול לייפציג שזו יריבה שיכולה לפגוע בך. לא היינו אפקטיביים מספיק, אבל שלטנו לחלוטין. היה לנו קצת מזל לכבוש שער מאוחר, אבל אנחנו שמחים מזה שניצחנו”.

שחקני באיירן מינכן (רויטרס)שחקני באיירן מינכן (רויטרס)

אריק דייר אמר על הפרידה מטוכל: “זה מאכזב, הוא הביא אותי לפה ויש לנו יחסים טובים. בלי קשר לזה, חבל כי הוא מאמן טוב. לא עשינו מספיק כקבוצה בשבועות האחרונים והתוצאות לא משקרות. עכשיו צריכים לסיים את העונה בדרך הכי טובה שאפשר”.

הרברט היינר הוסיף: “כשבאיירן מינכן מפסידה שלוש פעמים ברציפות, כולם צריכים לשאול את עצמם שאלות. נסיק מסקנות. פיטורי מאמנים בשנים האחרונות? הציפיות גבוהות מבאיירן, יש לחץ על כולם, אבל בסוף זה המתכון להצלחה – באיירן אף פעם לא מרוצה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה