באייר לברקוזן כבר יכולה להרגיש את צלחת האליפות. הקבוצה נפלאה של צ’אבי אלונסו גברה אמש (ראשון) 0:2 על קלן והגדילה את הפער מבאיירן מינכן בפסגת הבונדסליגה לעשר נקודות. הרצף הפנטסטי של הקבוצה המשיך ויש לה 99 שערים ב-34 משחקים העונה, בהם כמובן לא הפסידה.

ב’בילד’ לא נותרו אדישים לתופעה: “אלונסו ניצל את הטעויות של באיירן, לברקוזן עשתה צעד ענק לתואר. המספרים של המוליכה בהחלט שווים אליפות כשרק תחת יופ היינקס ב-2009/10 נרשמו 24 משחקי ליגה ללא הפסד מפתיחת העונה”.

היה זה משחקו ה-50 של אלונסו על הקווים של הקבוצה ובגרמניה המשיכו להחמיא: “לברקוזן עשתה צעד חשוב ומכריע לתואר הבונדסליגה”. צ’אבי אלונסו אמר לשחקניו בהפסקה: “אנחנו לא יכולים לשחק בצורה כל כך אמוציונלית”.

צ'אבי אלונסו (רויטרס)צ'אבי אלונסו (רויטרס)

המאמן הספרדי התייחס גם למשחק: “הכרטיס האדום שינה הכל, היה משחק אמוציונלי וקצת משוגה. היה לנו מזל שלא ספגנו שער שוויון. עשינו את העבודה שלנו, אבל עלינו להמשיך. אנחנו שמחים מהניצחון כי לא קל לעשות את זה כאן באווירה של דרבי. נחמד שהאוהדים שלנו יכולים לחגוג”.

האווירה במגרש בין הקבוצות הייתה חמה ומתוחה, אבל גם ביציעים לא היה שקט. שני מחנות האוהדים זרקו פצצות עשן וגם באמצע המחצית השנייה נרשמו מהומות, שכתוצאה מהן נפצעו שני סדרנים, גבר ואישה, ונלקחו לטיפול בבית חולים.

גם אחרי המשחק נרשמו מהומות בתוך האצטדיון ומחוצה לו, כאשר כ-200 אוהדים תקפו שוטרים שהיו במקום.

שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)שחקני לברקוזן חוגגים (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה