הזוי ביותר: בהתאחדות הפורטוגלית התעקשו לקיים את המשחק בין בלננשש לבנפיקה ליסבון למרות מכת הקורונה הקשה שנחתה על המארחת מתחתית הטבלה בליגה הפורטוגלית והיא נאלצה לעלות הערב (שבת) למשחק עם תשעה שחקנים בלבד. אם לא די בכך, בלננשש העלתה שוער נוסף כשחקן שדה. כצפוי זה נגמר בתבוסה של 7:0 תוך 45 דקות בלבד, כשאל המחצית השנייה שניים משחקני המארחת כבר לא עלו בשל פציעות ועל פי החוקה למעשה השופט הורה על סיום ההתמודדות.

מלבד פערי הכוחות הגדולים שגם ככה קיימים בין אחת הקבוצות החזקות בליגה, אם לא הטובה שבהן, לבין קבוצת התחתית שצברה ערב המחזור 8 נקודות בלבד, גם החיסרון המספרי בהחלט עשה את שלו כבר מהפתיחה ותוך דקה אחת בלבד המארחת המבוהלת ספגה את הראשון משער עצמי של קאו הברזילאי.

האריס ספרוביץ’ הכפיל בדקה ה-14, יוליאן ויגל הבקיע את השלישי בדקה ה-27, דארווין נונייס האורוגוואי כבש שני שערים תוך 4 דקות ובדקה ה-36 זה היה כבר 0:5. בדקה ה-39 ספרוביץ’, שעשה ככל העולה על רוחו, נעץ מהנקודה הלבנה את השישי ונונייס השלים שלושער עם הירידה למחצית ו-0:7 ב-45 דקות שחתמו למעשה את התוצאה עם הפסקת ההתמודדות עם פתיחת המחצית השנייה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה