יום מצוין לכל שלושת הנציגים שלנו ששיחקו בליגה הבלגית עם ניצחונות לגנק, בירשחוט וקורטריק.

אחרי סיום הפרק האירופי של גנק היא קיוותה לצאת לדרך חדשה בליגה עם ניצחון על ליארסה החלשה ועשתה זאת אחרי 0:4. מי שנרתם למשימה מהדקה הראשונה היה אליניב ברדה (77 דקות) שכבר אחרי 7 דקות סחט פנדל אותו החמיץ יילה פוסן.

בדקה ה-42 ברדה כבר לא נתן הזדמנות למישהו אחר לקלקל לו וכבש בעצמו. בדקה ה-75 חלוץ נבחרת ישראל כבש בשנית (שערו החמישי העונה) והבטיח את הניצחון לפני שתומאס בופל כבש בדקה ה-82 ויילה פוסן כיפר על החמצת הפנדל (91). בכך התקרבה גנק למרחק 10 נקודות ממוליכת הטבלה, אנדרלכט, שהפסידה בתחילת המחזור.    

קורטריק של רמי גרשון (90 דקות) ממשיכים בתקופה הנהדרת שלהם עם עוד ניצחון, הפעם על קבוצתו של שלומי ארבייטמן הפצוע, ווסטרלו, 0:1. שער אחד של דליבור ואסלינוביץ' הכריע אחרי שווסטרלו נשארה בעשרה שחקנים.

עוד בליגה הבלגית, גם בירשחוט של דור מלול (90 דקות) ורועי דיין (עדיין פצוע) הצליחה להפתיע בגדול את גנט שחיפשה לעלות למקום הראשון.

שער בודד של איברהים סידיבה הכריע את ההתמודדות לטובת הדובים למרות פציעה של השוער השני וכניסות של כריסטוף מאס, השוער השלישי. הסגולים עם שני ניצחונות רצופים מטפסים במעלה הטבלה.

עוד בליגה הבלגית: זולט וורגם ולובן סיימו ב-2:2, סרקל ברוז' ניצחו 0:2 את ברגן, לוקרן וסטנדרד ליאז' סיימו ב-1:1.

בירשחוט חוגגת בירוק עם דור מלול
בירשחוט חוגגת בירוק עם דור מלול
 

88 דקות לעדן בן בסט ב-1:1 של ברסט וראן
ברסט של עדן בן בסט לא מרבה להפסיד העונה אבל היא גם לא ממש מרבה לנצח עם תיקו 11 שלה העונה ב-1:1 מול ראן המצוינת. עדן בן בסט שיחק 88 דקות בהרכב וראה את נולה רו כובש לטובת ברסט בדקה ה-17. רומיין דאנצה קבע את התוצאה בדקה ה-30.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה