היחסים בין קיליאן אמבפה לפאריס סן ז’רמן נמצאים בשפל בתקופה האחרונה, במיוחד לאחר שהכוכב הכריז בפברואר שהוא יעזוב בסיום העונה. הצדדים עדיין צריכים להגיע להסכם לפיו הקבוצה לא תיפגע כלכלית כתוצאה מהפרידה ממנו, כפי שהצרפתי הבטיח לה.

אמבפה צפוי לשחק בקרוב פחות ופחות במסגרת הליגה, אבל בליגת האלופות לואיס אנריקה עדיין אמור להשתמש בו. החלוץ לא מבין את החילופים האחרונים שלו, כולל מול מונאקו בהפסקה, אבל מכבד את ההחלטה של המאמן.

במהלך אוגוסט הבטיח אמבפה לוותר על בונוס הנאמנות שהגיע לו בגובה 80 מיליון אירו, אבל בפאריס מצפים ליותר. לפי ‘לאקיפ’, בקבוצה בבעלות הקטארית מצפים מהשחקן לוותר על חלק מבונוס החתימה שיקבל מריאל מדריד כאשר יעבור אליה.

קיליאן אמבפה (צילום מסך)קיליאן אמבפה (צילום מסך)

אמבפה אמור להרוויח בין 100 ל-150 מיליון אירו מהמעבר לריאל, סכום שבפאריס יהיו מסופקים ממנו כשייאלצו לוותר על הסקורר הגדול בהיסטוריה שלהם, כשעל הנייר הם לא אמורים לקבל דמי העברה.

מקורביו של החלוץ ונאסר אל חלאיפי עדיין מנהלים משא ומתן לגבי אופן הפרידה של השחקן, כאשר עדיין גם נותרה ההכרזה ההדדית שתגיע ברגע שהשחקן יבשר למועדון מעיר האורות שהוא חתם רשמית בריאל.

בכל אופן, אם למשל ריאל תשלם 120 מיליון אירו לאמבפה כבונוס חתימה, השחקן עשוי להעביר חלק מהסכום לפאריס, לאחר שהבטיח פומבית שלא יעזוב מבלי שהמועדון יכניס כסף, למרות שהוא מסיים חוזה.

לא לוקחת: בארסה עם תיקו מאכזב מול בילבאו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה