חלוץ ברסט, עדן בן בסט, המשיך בתקופה הטובה שלו גם אחרי הפגרה כשעזר לקבוצתו לגבור על סושו, 0:2. בשער הראשון, בן בסט פרץ לרחבה וסחט את הפנדל שהוביל גם לכרטיס אדום ובעצם בכך נתן לברונו גרוגי את האפשרות לכבוש מהנקודה הלבנה. את השער השני כבש המחליף, רומאין פויה מבישול של נולאן רו.

עוד בצרפת, בן שהר נכנס בדקה ה-66 למשחק בין אוקזר לוולנסיאן שהסתיים ב-1:2 נגד הישראלי וקבוצתו. אלאין טראורה היה הראשון להבקיע לטובת אוקזר בדקה ה-34 אך ניקולה איסימט מירין ומאמדו סמאסה הפכו את התוצאה.

עם שתי התוצאות האלו נצמדו ברסט ואוקזר בחלק התחתון של הטבלה עם 15 נקודות. מפגש הישראלים של שהר ובן בסט יתקיים ב-17.12.

בלגיה: 75 דק' לרפאלוב ב-0:1 של קלאב ברוז' בדרבי
ליאור רפאלוב פתח בהרכב של כריסטוף דאום, מאמנה החדש של קלאב ברוז' על סרקל ברוז' בדרבי החשוב לעיני 23,000 צופים.

רפאלוב בדרבי מול סרקל. 75 דקות לקשר בהרכב של דאום
רפאלוב בדרבי מול סרקל. 75 דקות לקשר בהרכב של דאום
 
0:1 קטן ויפהפה של נאביל דיראר הכריע את ההתמודדות בדקה ה-54 כשהתגבר על המגן שלו ובעט לפינה מכ-20 מטרים. הקשר הישראלי הוחלף לקראת הסיום ע"י ויקטור ואסקז ובסופו של דבר ניצחו השחורים-כחולים אחרי שלושה הפסדים רצופים בליגה ושישה בסה"כ בכל המסגרות.

קפריסין: 90 דקות לשפונגין בניצחון אומניה, טון קאנן פוטר
יובל שפונגין המשיך להציג יציבות במדי אומוניה ניקוסיה שביססה את מעמדה במקום הראשון בליגה הקפריסאית עם ניצחון קטן/גדול, 0:1 על אתניקוס אקנאס. מגן נבחרת ישראל פתח בהרכב, השלים 90 דקות ואף בעט למשקוף בדקה ה-50.

ב-א.א.ק. לרנקה פיטרו את טון קאנן שהיה אמור לנהל את המשחק של הקבוצה מול מכבי חיפה במסגרת הליגה האירופית. במועדון הודיעו על כך שהצדדים הגיעו לסיכום על פרידה בגלל התוצאות החלשות לאחרונה. במחזור הנוכחי סיימה הקבוצה ב-0:0 עם א.א.ל לימסול והמקום השישי בו היא נמצאת לא מספק את ראשי המועדון.

טון קאנן. לא ינהל את המשחק מול מכבי חיפה (משה חרמון)
טון קאנן. לא ינהל את המשחק מול מכבי חיפה (משה חרמון)
 
פולין: הפסד שלישי ברציפות לויסלה קראקוב, 90 דקות לביטון
במשחקו הראשון של קז'ימיש מוסקאל כמאמן ויסלה קראקוב הפסידה האלופה, 0:1 לגורניק ז'בז'ה. זהו הפסדה השלישי של הקבוצה בליגה ברציפות וכל ההפסדים היו 1:0 קטן לקבוצות התחתית, פודבסקידזי, קראקוביה ועכשיו גם גורניק ז'בז'ה.

ביטון על הרצפה. 90 דקות לחלוץ בעוד הפסד של ויסלה
ביטון על הרצפה. 90 דקות לחלוץ בעוד הפסד של ויסלה
 
דודו ביטון (90 דקות) פתח כחלוץ בודד ואף היה קרוב לכבוש בכמה הזדמנויות, מאור מליקסון ששב להתאמן השבוע עוד לא כשיר למשחק ולא היה בסגל.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה