תסכול וזעם בניוקאסל ובאנגליה אחרי ה-1:1 של המגפייז מול פאריס סן ז’רמן בפארק דה פראנס. אחרי שהביסו את הקבוצה של לואיס אנריקה באנגליה, האורחים הובילו גם בצרפת עד השניות האחרונות, אלא שפנדל מפוקפק קב חלוקת נקודות וכעת הקבוצה של אדי האו לא תלויה בעצמה במחזור הסיום.

האו אמר לאחר המשחק: “כמובן שיש תחושה של אי צדק, לדעתי זו לא הייתה החלטה טובה. אם מסתכל על התמונה בהילוך איטי רואים שזו לא באמת יד, הוא רץ. זה מתסכל עבורנו כי ידענו כמה זמן נשאר אחר זה. אני צריך לשלוט בעצמי כי זו חלק מהעבודה ואף פעם לא טוב להתעצבן, אבל אני יודע מה ההחלטה הזו עשתה לשחקנים שלי אחרי ההופעה שלהם ואני מרגיש רע עבורם”.

השופט סימון מרצ’יניאק שניהל את גמר המונדיאל האחרון ספג אש בתקשורת האנגלית. ב’דיילי מייל’ נכתב: “שוד בפאריס, האם שחקן צריך להיענש כשהכדור קופץ על גופו ומטפס ליד?” ב’סאן’ נכתב: “הסיום הכי מחליא שאפשר למשחק”.

קיליאן אמבפה חוגג (רויטרס)קיליאן אמבפה חוגג (רויטרס)

אגדת ניוקאסל אלן שירר התעצבן ברשתות החברתיות: “הופעה נפלאה של כל השחקנים והיא לא הייתה צריכה להתקלקל על ידי החלטה מגעילה. תעשו לי טובה, איזו ערימה של ח**”. ב’סקיי ספורטס’ היו עדינים יותר: “איזה טוויסט אכזרי, לניוקאסל יש זכות להרגיש מרומה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה