מנצ’סטר יונייטד ספגה אמש (שבת) הפסד 2:1 ביתי מביך מול פולהאם, ובכך נעצר רצף הניצחונות של השדים האדומים. בתקשורת האנגלית ביקרו את השחקנים של אריק טן האח, שניסה בעצמו לספק הסברים.

המאמן ההולנדי אמר אחרי המשחק: “נתנו לזה לברוח מאיתנו, אפשר היה להימנע מזה. הקבוצה הראתה אופי כשנלחמה והגיע לנו להשוות ולנצח, אבל הייתה לנו טעות. לפני כן הלכנו על ניצחון, היינו צריכים לנצל את המצבים שלנו”.

השדים האדומים רחוקים שמונה נקודות מהמקום הרביעי המוביל לצ'מפיונס, כשנותרו עוד 12 משחקים. טן האח אמר על כך: "צריכים להסתכל על התמונה הגדולה והיא נראית טוב. יש לנו שחקנים טובים עם פוטנציאל טוב שילכו וישתפרו. הייתה לנו ריצה טובה ועכשיו נצטרף להתאושש".

הארי מגווייר אמר אחרי המשחק: "כשאתה לא משחק בצורה הטובה ביותר שלך הדברים לא ילכו טוב. צריכים לעשות את הדברים הבסיסיים טוב. מאכזב מאוד למצוא את עצמך בפיגור. התגובה הייתה טובה בחצי השעה האחרונה, אבל היינו נאיביים בסיום כשיותר מדי שחקנים עלו קדימה. זה מאוד מאכזב".

הארי מגווייר (רויטרס)הארי מגווייר (רויטרס)

ברונו פרננדש קיבל ב'מנצ'סטר איבנינג ניוז' את הציון 3, כאשר קאסמירו קיבל רק 4 ונכתב עליו: "הוא הופך יותר לבעיה מאשר לפותר בעיות עבור מנצ'סטר יונייטד. עצוב שדווקא השחקנים המנוסים ביותר משחקים הכי גרוע, ברור שהוא נמצא בירידה, אבל זה מדאיג עד כמה היכולת שלו ירדה בשבועות האחרונים".

בסיום המשחק קפטן האדומים ברונו פרננדש הוציא את התסכול שלו על השופט מייקל אוליבר. עדיין לא ברור על מה בדיוק הוא זעם, אבל הוא נעמד מול השופט ועוזריו, צעק והניף את ידיו מולו, כך שככל הנראה מחה על משהו. בהמשך טן האח הגיע, חצץ בין השניים ולחץ את ידו של השופט. בסופו של דבר פרננדש עזב את המקום מתוסכל ומלמל מספר דברים.

פרננדש כועס על השופט, טן האח ליידו (רויטרס)פרננדש כועס על השופט, טן האח ליידו (רויטרס)

כמו כן, על פי דיווחים בבריטניה, ביונייטד סימנו את קשרה המצטיין של לוטון, רוס ברקלי, כמי שעשוי להגיע למרכז השדה בעונה הבאה. הקשר בן ה-30 שיחק בעבר בצ׳לסי ובאברטון, ועשוי להגיע לשדים האדומים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה