רגע לפני היורו שמסתמן כאחרון בקריירה שלו, כריסטיאנו רונאלדו התראיין לאתר אופ”א וסיפק כמה הצהרות מעניינות לפני אליפות אירופה השישית שלו, בה הוא מעוניין להמשיך ולשבור שיאים וכמובן גם לזכות.

הכוכב בן ה-39 אמר: “מדי שנה אנחנו תמיד מנסים להשתפר, תמיד יש מקום לשיפור. אני חושב שאני שחקן שלם, אבל תמיד אני יכול להיות טוב יותר. אני מזדקן, וחשוב להסתגל למצב. אם שחקן רוצה קריירה ארוכה הוא צריך שתהיה לו יכולת הסתגלות טובה ואת האופי לעשות את זה”.

הפנומן הוותיק המשיך: “זה לא מקרי שאני ברמות הגבוהות 20 שנה ושומר על הרמה שלי, זה מאוד קשה. רק עם הרבה מסירות ועבודה קשה אפשר להגיע למספרים שלי. המנהיגות? לכל שחקן יש את הסגנון שלו. אני חושב שהמנהיגות מתבססת לפי מי שאנחנו, איך שאנחנו מרגישים ומה שלמדנו במסע שלנו כשחקנים. אני מנסה להנהיג בצורה יעילה, אני רוצה להיות שחקן שעוזר לאחרים, שיכול לשמש כדוגמה למקצוענות”.

כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס)

על הרצון שלו להוות דוגמה אמר: “אני אוהב את זה, אני אומר את זה הרבה. אני לא אוהב לדבר הרבה, אבל אוהב להראות מי אני. כשהזמן מגיע וכשהדברים לא הולכים טוב, אתה צריך לדעת מתי לחנך, אבל כשכן הולך טוב, אתה צריך להיות עם השאר ולעבוד יחד. הסטייל שלי כמנהיג מאוד אישי, אבל בנבחרת שלנו יש הרבה מנהיגים, כל אחד בדרכו, וזו אחת הסיבות שאני חושב שאנחנו נבחרת מעולה”.

על היורו השישי שלו אמר: “אני גאה להיות השחקן הראשון שמשתתף בטורניר שש פעמים. אני מתרגש מזה וזה מראה כמה הקריירה שלי ארוכה, אבל זה רק עוד פרק ממה שכריסטיאנו רונאלדו השיג בכדורגל. אני שמח ומרגיש פריבילגיה להיות עם הנבחרת ולעזור לה להשיג את המטרות, וכמובן שאנחנו רוצים לזכות, זו המטרה העיקרית”.

על האוהדים אמר: “האוהדים תמיד חשובים, גם אלו שצופים בנו בטלוויזיה, אפשר יהיה להרגיש את האנרגיה שלהם בגרמניה. אני רוצה שימשיכו לעשות את מה שהם תמיד עושים – לתמוך בנבחרת ובשחקנים. כשחקנים אנחנו מרגישים את זה במגרש ויחד נהיה חזקים יותר”.

עם או בלי רונאלדו? סיכויי פורטוגל ליורו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה