לאחר שמארק קוקורייה ספג קריאות בוז צורמות בכל נגיעה שלו בכדור מהאוהדים במינכן במהלך חצי גמר היורו מול צרפת, זכר לנגיעת היד שלו ברבע הגמר מול גרמניה שלא הובילה לפנדל, בכלי התקשורת של המדינה שמארחת את היורו התנצלו בפני המגן הספרדי.

ב’קיקר’ קראו לתגובה של הגרמנים כלפי קוקורייה: “מביכה, טיפשית ומנוגדת לרעיונות הפייר פליי”. הם הוסיפו: “אלפי אוהדים לבשו את החולצות הלבנות והוורודות של גרמניה ולא הפסיקו לקרוא בוז לקוקורייה, אפילו כשהוא רק נגע לשבריר שנייה בכדור. זה מביך ומטופש בו זמנית”.

בגרמניה הוסיפו: “ההדחה של הנבחרת שלנו היא לא באשמת המגן השמאלי המתולתל, אלא באשמת הבנה לא נכונה של חוק נגיעת היד שהיה מסובך מדי לאורך השנים. זה חלק מהספורט לדעת לחגוג ניצחונות ולהכיר בהפסדים”.

עוד הוסיפו בגרמניה: “כל מי שמתנהג ככה, שקורא בוז לעבר שחקן שנותן הכל על המגרש ל-90 דקות, לא הבין מה זה משחק הוגן ומתנהג בצורה שלא ראויה למדינה שמארחת. בגמר בברלין זו תהיה מחווה יפה אם הקהל יתנהג בצורה טבעית כלפי קוקורייה”.

ב-’NTV’, כלי תקשורת נוסף, טענו: “חלק מהאוהדים הגרמנים הוכיחו את עצמם כלוזרים גרועים וגם כמארחים לא טובים. זה לא הגיוני לקרוא בוז לעבר קוקורייה”.

בעיתון ‘WELT’ התנצלו בספרדית: “בשם כל גרמניה, אנחנו רוצים להתנצל על ההתנהגות הלא ספורטיבית של יותר מדי אוהדים אמש בחצי הגמר כלפי קוקורייה. זה לא היה ספורטיבי, זה לא היה הוגן וצריך לקחת אחריות”.

כל הרגעים הגדולים של מסי בספרד ב-10 דקות
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה