מנצ’סטר סיטי שוט בלתי ניתנת לעצירה בליגת האלופות. הקבוצה של פפ גווארדיולה כבר נקלעה אמש (שלישי) לפיגור כפול בביתה מול רד בול לייפציג, אך היא הפגינה אופי כשרשמה מהפך אדיר וגברה 2:3 על הקבוצה הגרמנית בדרך לניצחון חמישי מתוך חמישה משחקים בשלב הבתים והבטחת המקום הראשון. 

גווארדיולה אמר אחרי המשחק: “זו ליגת האלופות. לייפציג היא קבוצה שתמיד מעפילה ל-16 האחרונות בשנים האחרונות. ויתרנו יותר מדי בהגנה, אתה צריך לנצח בפעולות הקטנות ולא עשינו את זה. היינו צריכים להיות רגועים ככל האפשר והגבנו ממש טוב. אנחנו ראשונים בבית ואני מאוד מרוצה מהתגובה בסוף. הקבוצה רצה, נלחמת ויש לה רוח”.

המאמן הוסיף: “שינינו הלחץ שלנו. ריקו לואיס שוב היה יוצא דופן ולפיל פודן היו תנועות מכריעות בשליש האחרון. אני חושב שג'רמי דוקו שינה את הקצב שלנו”. על ארלינג הולאנד שהפך לשחק המהיר ביותר שמגיע ל-40 שערים במסגרת ליגת האלופות: “הוא שובר שיאים. זה טוב בשבילו”. 

פפ גווארדיולה (רויטרס)פפ גווארדיולה (רויטרס)

פיל פודן, שכבש ובישל, סיכם: “המחצית הראשונה הייתה הכי גרועה שאני ראיתי מאיתנו, אבל ידענו שיש לנו את האומץ ואת המוטיבציה הנדרשים. דיברנו במחצית, שיחקנו הרבה יותר טוב אחרי זה ושינינו את המשחק. היינו צריכים רק את השער הראשון כדי לצאת לדרך. ברגע שהראשון נכנס, המוטיבציה הייתה שם. לקבוצה הזו יש מנטליות נהדרת וזה היה כל כך טוב לראות את זה”.

לא לבנדובסקי: הפולני ששבר שיא עם כדורגל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה