האם אתלטיק בילבאו סיפקה רמז ראשון לעזיבה של ניקו וויליאמס? הבאסקים הציגו היום (רביעי) את המדים שלהם לעונה הבאה ומי שלא מופיע בהם הוא הקיצוני שמככב במדי נבחרת ספרד ביורו ומבוקש מאוד בברצלונה, עד כדי כך שאפילו ז’ואן לאפורטה התייחס לכך פומבית.

העובדה שניקו נמצא עם ספרד ביורו בגרמניה היא לא הסיבה להיעדרותו מהתמונות של הצגת התלבושת החדשה של בילבאו כי דניאל ויואן ואונאי סימון כן מופיעים בתמונות. גם גורקה גורוסטה מופיע ולצידם אינייאקי וויליאמס, אחיו של ניקו.

ב’מונדו דפורטיבו’ בטוחים: "בכל יום שעובר נדמה שניקו וויליאמס מתקרב יותר לברצלונה". היעדרותו מצילומי התלבושת החדשה מגיעים לא רק אחרי דברי לאפורטה, אלא גם אחרי שלאמין ימאל ופדרי אמרו שהיו שמחים אם ניקו היה מצטרף לבארסה.

“אנחנו יכולים להחתים אותו, אני אוהב את המשחק שלו", אמר נשיא בארסה לאחרונה. ב’רלבו’ נטען כי לאפורטה יודע מה צריך לעשות כדי להחתים את ניקו, שהחלום שלו הוא לראות את הקיצוני של בילבאו ואת לאמין ימאל משחקים באגפים של בארסה, וכי גם דקו והאנזי פליק שותפים לאותה דעה.

הדברים של לאפורטה הרגיזו את אנשי בילבאו, אבל ברור להם שהנושא לא בידיהם לאור סעיף השחרור של ניקו, שעומד על 58 מיליון אירו. ב’מונדו דפורטיבו’ כבר פורסם שהקיץ יהיו לבארסה את היכולות הכלכליות להחתים את ניקו וגם לאפורטה טען את זה.

לפי ההערכות, קודם כל על בארסה לחזור רשמית לחוק ה-1:1, כלומר שכל סכום שהיא תכניס ממכירות שחקנים יתאפשר לה להוציא, ואז היא תוכל להחתים את ניקו. השאלה היא האם הוא בראש סדר העדיפויות בשל היורו הגדול שלו, יותר מקשר אחורי כמו יוזואה קימיך למשל. בכל אופן, גם באיירן מינכן, צ’לסי וליברפול הביעו עניין בניקו.

כל הרגעים הגדולים של מסי בספרד ב-10 דקות
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה