בצל המתיחות בין אילקאי גונדואן ורונאלד אראוחו בעקבות הצהרותיו של הראשון אחרי ההדחה מול פאריס סן ז’רמן ברבע גמר ליגת האלופות, בספרד מדווחים שהקשר והבלם שוחחו אחד עם השני.

השיחה ביניהם הייתה בהרמוניה טובה ומול שאר השחקנים בחדר ההלבשה. הגרמני הבהיר שהוא לא רצה להאשים ישירות את הבלם ושהוא פשוט הסביר את המהלך של הכרטיס האדום כי בתקשורת שאלו אותו.

בתקשורת הספרדית הדגישו: “גונדואן לא רצה להעליב אף אחד ולא רצה לתת שמות. הוא היה זה שיזם את השיחה בחדר ההלבשה ואם תינתן לו הזדמנות הוא גם ידבר על זה לפני הקלאסיקו”.

אילקאי גונדואן מול אוסמן דמבלה (רויטרס)אילקאי גונדואן מול אוסמן דמבלה (רויטרס)

גונדואן אכן קיבל הזדמנות לדבר לאתר הרשמי של ברצלונה ואמר: “אנחנו רוצים לנצח בקלאסיקו. היה לנו הפסד מאכזב בלילה מתסכל, אבל עכשיו יש משחק ענק. הקלאסיקו מיוחד. ההדחה מליגת האלופות? הכי חשוב זה לדעת שזה יכול לקרות. זה נורמלי, במיוחד בקבוצה כמו שלנו עם הרבה צעירים ובלי הרבה ניסיון בשלבים הללו. בסך הכל עשינו עונה טובה באירופה”.

על השיחה שלו עם אראוחו הוסיף: “אנחנו מסתכלים קדימה, ככה הקבוצות המצליחות מתפתחות ומשתפרות, על ידי תקשורת, הסתכלות זה לזה בעיניים ודיבור לטובת כל אחד. בסופו של יום המטרה זה לעזור למועדון, כולנו כאן כדי לשפר אותו ולשים אותו במצב הטוב ביותר כדי להצליח”.

אילקאי גונדואן (רויטרס)אילקאי גונדואן (רויטרס)

הגרמני מודע לכך שהגיע לקבוצה צעירה יותר ובמצב רגיש יחסית בשנים האחרונות, כשצ’אבי הדגיש לא מכבר שהמועדון נמצא בבנייה מחודשת. בגלל הסיטואציה הזו, גונדואן מרגיש אחד מהמנהיגים של הקבוצה ומנסה לסייע לשחקנים הצעירים.

ז’ול קונדה אמר היום: “חדר ההלבשה רגוע, שוחחנו אחד עם השני וזה הכי חשוב, המקרה נסגר. גונדואן לא התכוון לעשות נזק ואני מניח שאראוחו הבין את זה אחרי ששוחחו, אז הכל סגור. כולנו מושכים את החבל לאותו הכיוון כפי שעשינו העונה בניצחונות ובהפסדים”.

סרג’י רוברטו הוסיף: “קראתי שחדר ההלבשה מפולג וזה לא נכון בכלל. גונדואן הסביר מה קרה במשחק ולא האשים אף שחקן. אין לנו בעיות בחדר ההלבשה, רחוק מזה. מאז שגונדואן פה הוא רק הוסיף ערך ועזר לקבוצה לנצח”.

לפני הקלאסיקו: השדרוג החדש בברנבאו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה