ברצלונה ראתה את ריאל מדריד מנצחת, אבל חצבה 0:1 קשה משלה מול קאדיס מהתחתית בזכות מספר של ז’ואאו פליקס, ושמרה על סטטוס הקוו בצמרת לפני הקלאסיקו במחזור הבא, כשהבלאנקוס עדיין מוליכים את הטבלה בפער של שמונה נקודות. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV, פרטנר TV ו-Free TV.

“גול של כוכב”, נכתב בשער ה’מונדו דפורטיבו’ אחרי הביצוע נפלא של הפורטוגלי, “הקסם של פליקס נתן לבארסה ניצחון מוזהב מול קאדיס במשחק קשה ללא חלק משחקני ההרכב. הקבוצה תגיע לברבנאו עם אפשרות להילחם על האליפות בניצחון שנותן כנפיים גם לקראת הגומלין מול פ.ס.ז’”. 

גם ב’ספורט’ פרגנו: “ז’ואאו פליקס גאון, המחליפים של ברצלונה נענו לאתגר וסירבו לוותר על לה ליגה, בארסה יודעת לסבול והאליפות מסובכת, אבל הבלאוגרנה מסרבים לוותר עליה. צ’אבי העלה הרכב עם רוטציות משמעותיות ופליקס היה מכריע”.

בשיניים: פליקס עם שער ענק מנצח את קאדיס

בתקשורת במדריד התייחסו לניצחון של ברצלונה: “ברצלונה לא זורקת את המגבת, פליקס היה השחקן הטוב ביותר של בארסה וכבר עבר את מאזן השערים שלו באתלטיקו מדריד. מה שבטוח הוא שהטוב ביותר עוד לפנינו. צ’אבי חשב בעיקר על העתיד ולא על ההווה במשחק וזעזע את ההרכב”. ב’מארקה’ גם כן דיברו על כך: “צ’אבי ערך שינויים רבים מתוך מחשבה על פ.ס.ז’, אבל ההימור הזה השתלם לו”.

מאמן ברצלונה אמר אחרי המשחק: “ידענו שבאנו לסבול, שיחקנו בצורה רצינית ומקצועית. רצינו לנצח כדי להמשיך בלחץ ובאופן כלל אני שמח. אלו היו שלוש נקודות יקרות. פליקס שחקן מאוד כישרוני והוא שמח איתנו. היה לו משחק נהדר, הוא עבד ולחץ, אפשרנו לו לשחק יותר בחופש במגרש כדי לבטא את הכישרון שלו והוא עשה את זה מצוין”.

צ'אבי (רויטרס)צ'אבי (רויטרס)

על כך שהתוצאות ממשיכות להוכיח שהוא קיבל החלטה נכונה אמר: “הייתי משוכנע שכך יהיה. אני מכיר את הקבוצה, אנחנו משפחה וידעתי שניקח צעד קדימה. השתפרנו ברמה הקבוצתית ואנחנו בתקופה הכי טובה שלנו העונה. זה הכדורגל ותמיד אפשר גם להפסיד, אבל צריך לנסות לנצל את המומנטום וההזדמנות. ביום שלישי מחכה לנו מלחמה”.

ז’ואאו פליקס אמר: “היה לנו משחק טוב. זה לא מגרש קל, אבל עבדנו קשה ואנחנו שמחים משלוש הנקודות. סבלנו יותר מהצפוי והיינו צריכים לשלוט יותר במשחק, אבל לקאדיס היה משחק מצוין וזה תמיד קורה בסיום העונה”.

ז'ואאו פליקס מרוצה (La Liga)ז'ואאו פליקס מרוצה (La Liga)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה