ברצלונה כבר מתכוננת לחלון ההעברות של הקיץ, כשהמטרה שלה ברורה והיא לצמצם את תקרת השכר של השחקנים במועדון. מי שקרוב מאוד למצוא את עצמו בחוץ הוא מרקוס אלונסו, שמתקרב לאתלטיקו מדריד.

בספרד טענו שהמגן לא הצליח להתבסס כשחקן משמעותי בעונה וחצי שלו עד כה באלופת ספרד, כשהעונה יש לו רק שבעה משחקים והתקופה שלו במועדון התאפיינה בעיקר בפציעות.

למעשה, אלונסו לא שותף באף משחק מאז 7 בנובמבר כששיחק 59 דקות בהפסד 1:0 של הקטלונים לשחטאר דונייצק בליגת האלופות. החוזה של הספרדי מסתיים בקיץ ולשני הצדדים ברור שלא יאריכו את ההתקשרות.

מרקוס אלונסו (רויטרס)מרקוס אלונסו (רויטרס)

היחסים בין בארסה לאלונסו טובים מאוד ושני הצדדים מבינים שעזיבה שלו תהיה הפתרון הטוב ביותר, כאשר הכל מצביע על כך שיגיע בחינם לקולצ’ונרוס עמם הוא מנהל לאחרונה שיחות חיוביות ואף סיכם את תנאיו.

אם החתימה שלו במדריד אכן תצא אל הפועל זאת תהיה העסקה השמינית בין הקבוצות בעשר השנים האחרונות. שחקנים כמו לואיס סוארס, ז’ואאו פליקס, אנטואן גריזמן, ממפיס דפאיי ועוד עברו בין שני המועדונים.

בכך, אלונסו ישחק בקבוצה בה שיחק אביו בין היתר (גם אביו שיחק בשני המועדונים). ב-1979 חתם אלונסו האב באתלטיקו אחרי שעזב את ראסינג סנטנדר, ושלוש שנים מאוחר יותר הגיע לברצלונה בה שיחק חמש עונות.

אגב, אם אכן אלונסו יעבור לאתלטיקו, הוא ישלים בכך מעבר בכל שלוש הגדולות של ספרד, אחרי ששיחק גם בקבוצות הצעירות של ריאל מדריד.

הבנים של מסי וסוארס משתפים פעולה במיאמי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה