ברצלונה ראתה את ריאל מדריד מועדת אחרי שערוריית השיפוט במסטאייה, אבל שוב לא הצליחה לנצל את האפשרות שהייתה לה לצמצם את הפער מהמוליכה וסיימה ב-0:0 מאכזב במבצרה הביתי של אתלטיק בילבאו החזקה.

צ’אבי אמר לאחר המשחק: “לא הייתה לנו הופעה טובה. היינו צריכים לעשות צעד קדימה והמשחק הצריך מאיתנו לתת הרבה יותר. היינו צריכים לעשות יותר. הפציעות של דה יונג ופדרי לא נראות טוב ואנחנו עצובים מזה”.

המאמן הוסיף: “לא שיחקנו טוב, לא תקפנו טוב. זו לא הייתה הגרסה הכי טובה שלנו ופספסנו הזדמנות. לא זכינו בקרבות על הדשא וכמובן שאנחנו לא מרוצים. חייבים להשתפר המון כי זו הזדמנות מצוינת שפספסנו וההרגשה שלי לא טובה. אני מאוד מאוכזב. יש משחקים מכוערים”.

לא לוקחת: בארסה עם תיקו מאכזב מול בילבאו

צ’אבי המשיך לבקר: “לא שיחקנו כמו שרצינו וחבל מאוד על הפציעות. זה לא נראה טוב וזה פגע בנו. שניהם ייעדרו מסר משחקים וזה יום עצוב, פדרי ודה יונג שחקנים מכריעים, פדרי שיחק טוב וזה חבל. הם יחסרו לנו, וכבר עכשיו הם חסרו. נקווה שייעדרו פחות זמן ממה שזה נראה. חוסר מזל אדיר. חייבים להיות לצידו של פדרי ולעזור לו כדי שלא ייפצע שוב. הוא יחזור חזק יותר”.

על האמונה במאבק האליפות אמר: “אין ספק שזה משפיע על חדר ההלבשה. ידענו שיש לנו הזדמנות טובה מאוד, פתחנו טוב והרגשנו שזה אפשרי, אבל אז נפלנו. הייתה חסרה לנו אמונה, לא הנענו טוב את הכדור”.

מארק-אנדרה טר שטגן שיתף על פדרי ודה יונג: “כששני שחקנים כאלה חשובים נפצעים זה נראה על הדשא, למרות שהצעירים עלו ועשו עבודה טובה. אני מקווה שפדרי ופרנקי לא נפצעו בצורה רצינית. לגבי המשחק, שלטנו כמו שרצינו, אבל כשהגענו לחלק שליד הרחבה שלהם לא הצלחנו להמיר את השליטה במצבים ממשיים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה